2019 Huawei modelleri kamera devrimine imza atacak!
Huawei Mate 20 serisinin de tanıtılmasının peşinden, tüm gözler 2019 Huawei modellerine çevrilmiş halde. Bugün yaşanılan gelişmeye göre, 2019 senesinde tüketicilere sunulacak olan amiral gemileri bu yıl bulunduğu benzer biçimde, tekrar kamera kurulumlarıyla dikkat çekecek. Görünen o ki 2019 Huawei modelleri kameralarıyla tekrar fazlaca konuşulacak.

2019 Huawei modelleri 4 kameralı olacak!
Ilk başlarda dünyanın 3 geri kameralı telefonu olan P20 modelini piyasaya sunan teknoloji devi, laf konusu üçlü kamera kurulumu revize ederek, Mate 20 serisinde oldukça başarı göstermiş işlere imza attı.

Şimdi ise Huawei‘nin önde gelen isimlerinden olan Walter Ji tarafınca verilen ipuçlarına bakılırsa, Huawei 2019 yılında tabiri caizse bir kamera devrimine imza atacak.

MWC 2019′da tanıtılacak olan Galaxy S10 modellerini de kamerasıyla ön plana çıkacağını belirtelim. Samsung ile şimdiden sıkı bir rekabetin içerisinde girecek olan teknoloji devi, 4 arka kamera kurulumunun dışında, 10 kat optik yakınlaştırma hususi durumunu de bizler parlak zeka telefon kullanıcılarına sunacak.

Şimdilik laf mevzusu konum hakkında öteki bir açıklamada bulunmayan görevli, hayranlarını şimdiden bir fazlaca heyecanlandırmış halde. Bildiğiniz suretiyle Huawei‘nin geçtiğimiz aylarda resmi olarak tanıtmış bulunduğu Mate 20 serisi, 3x ve 5x yakınlaştırma ile birlikte, 0.6x’lik geniş açılı fotoğraflar çekebilmemize olanak sağlamaktadır.

Bu durumu önümüzde sene P30 Pro ve Mate 30 serisi ile bambaşka bir boyuta taşımayı hedefleyen Huawei, 2019‘a damgasını vurmayı hedefliyor. Pazar payını son zamanlarda bir hayli geliştiren Huawei, bir taraftan da dayanabilir telefonu üstünde çalışıyor. Bildiğiniz suretiyle şirketin en büyük rakiplerinden önde gelen Samsung, katlanabilir telefon konusunda ilk resmi ve somut adımları atmıştı.

Yine aynı halde karşı koyabilir telefon hamlesi Huawei’den de planlanıyor. Belki bu bahsedilen kamera kurulumu, Huawei katlanabilir telefonu ile karşımıza çıkabilir.

Tüm bu anlattıklarımızı toparlayacak olursak, teknoloji devi 2019 senesinde karşımıza çıkacağı telefonlarda 5G desteğine, yepyeni bir çerçevesiz ekrana ve kamera kurulumuna yer verecek. Bakalım, 2019 yılında zeki telefon pazarı için nasıl bir sene olacak? Oldukça merak mevzusu. Peki siz bu vaziyet hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz.


"2019 Huawei modelleri kamera devrimine imza atacak! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 2019 Huawei modelleri kamera devrimine imza atacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2019 Huawei modelleri kamera devrimine imza atacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0