2019 Erkek Ceket Modelleri Ve Fiyatları
Tarihten bu yana gelen kılık kıyafet değişime uğramış ve çeşitliliği artmıştır.

 Eskiden tek tipe dayalı kıyafetlerin yerini birden fazla seçeneğe bırakmıştır. Bununla birlikte de giyim tercihi kişilerin tarzlarına ve zevklerine göre değişir. Ancak herkesin tercih ettiği tekstil ürünleri vardır. Bunlardan biri de ceketlerdir. Ceketler hem gündelik hem de özel günler de tercih edilebilen kıyafetlerdir.

 2019 Ceket Modelleri

 Ceketler slim veya regular denilen kesimlerde üretilirler. Yani dar veya geniş kesim ceketler kişilerin tercihine bağlıdır. Sade renklerden desenlilere kadar ceket modelleri vardır. 2019 yılında tercih edilme oranı daha yüksek olan slim fit ceketler, omuzları geniş bel kısmı dar olan ceketlerdir. Genel de genç yaş gruplarının giymeyi tercih ettiği bu modelleri genç hisseden ve genç görünüme sahip olmayı hisseden herkes giyebilir. Slim ceketlerde önden tek veya iki düğme bulunur. Gerektiği zaman düğmeleri iliklemek için tasarlanmışlardır.

 Ceket Kumaşları ve Renkleri

 Ceket kumaşları mevsimine ve ortamına göre de değişkenlik gösterir. Kışın kareli ve daha tok, kalın kumaşlardan elde edilen ceketler soğuk havalarda mont giymeden de sıcak tutmaya yardımcı olmaktadır. Montların içerisine de son derece rahatlıkla giyilebilirler. Kaşe tarzı olanlar aynı zaman da mont görevi de görürler. Kış aylarında ki ceket rengi de koyu füme, bordo, siyah, lacivert, kahverengi ve tonların da olur.

 Yaz aylarında ise hem çeşit hem de kumaş türleri değişir. Terletmeyen daha ince kumaşlar yaz aylarında tercih edilir. Yazlık kumaşlardan elde edilen bu ceketler beyaz, yeşil, gri, kahve köpüğü, mavi, yeşil, sarı gibi renklere sahiptir. Ekose desenliler düz pantolonların üstüne çok şık olur. Sade renkli ceketler ise her tür pantolon üstüne giyilebilir. Günlük hayatta genelde kot pantolonların üzerine bir ceket giyilerek şık ve spor bir hava yaratılabilir.

 2019 Ceket Fiyatları

 Ceketlerde her tekstil ürünün de olduğu fiyat konusunda bir sınırlaması bulunmayan ürünlerdir. Son zamanlarda ekonominin yükselmesi ile ceket fiyatlarında da değişkenlik olmuştur. Kumaş kalitesine ve modeline göre fiyatları değişkenlik gösterir. Ortalama bir ceket fiyatı 200-400 Türk lirası arasında değişir. Daha ekonomik olan ceket modellerinin yanı sıra ünlü markaların tasarımlarının yer aldığı yüksek fiyatlı ceketlerde mevcuttur. Gündelik yaşamda kullanılan 100-200 Türk lirası arasında alınabilecek ceketler de vardır. Hem hesaplı alışveriş yapmak hem de şık olmak mümkündür.

 Ceketlere hoş bir hava katmak için yaka mendilleri kullanılır. Bunlar ceketin rengine göre değişir. Kare şeklinde olan bu mendiller üçgen biçimde katlanır ve ceketin cebinden hafif taşması sağlanarak kullanılır. Bu detay erkekler için son derece önemlidir. Artık sadece kadınlar değil erkekler de giyim konusunda detaylara yer vermektedir. Günümüz erkekleri oldukça şık bir görünüme kavuşmuştur. Buda modern hayatın getirdiği saygı ve ilerleme ile sağlanmıştır. Satın almak için tıklayınız: https://www.wessi.com/erkek-ceket

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları