2019 BMW 3 Serisi için tanıtım videosu yayınlandı!
İşletme yetkilileri bugün 2019 BMW 3 İvedisi için esrarengiz bir tanıtım videosu yayınladı.

Yayınlanan tanıtım videosunda yeni BMW 3 İvedisi‘nin nasıl görüneceği ile alakalı ehemmiyetli ayrıntılara da yer veriliyor.

2019 BMW 3 Serisi gümbür gümbür geliyor!

Araba devi BMW önümüzdeki hafta tertip edilecek olan Paris Araba Fuarı‘nda 2019 BMW 3 Çabuksu’ni gün suratına çıkartacak.

Araba fuarında ortaya çıkacak olan yeni BMW modellerinin tasarımı ve üretim evresi hakkında bir ekip ipuçlarının verildiği tanıtım videosu bugün firma yetkilileri tarafından yayınlandı.

2019-BMW-3-Serisi-tanıtım-videosu-sdn-1

Tanıtım videosunda da göreceğiniz gibi BMW’nin ana tasarım hatlarının yeni seri ile beraber aktüelleneceğine tanık olmaktayız. BMW’nin alışılan tasarımında ehemmiyetli farklılıklara gidecek olan firma, yeni tasarım kavrayışıyla sürücüleri kendine hayran vazgeçtirmeyi amaçlıyor.

Tanıtım videosuyla beraber bir hayli ayrıntıyı da gün suratına çıkartan BWM, 3 İvedisi’nin dijital gösterge ekran tasarımını baştan alta yenilediğini de gözlemlemekteyiz. Kullanıcılara sunulacak olan 10.3 inçlik gösterge ekranıyla beraber kullanıcılar vasıta ile alakalı bir hayli bilgiyi yenilenen ekran oturumu üzerinden takip edebilecekler.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları