2017'nin En 10 İyi Telefonu

2017'nin En 10 İyi Telefonu
En iyi akıllı telefon şu an Samsung Galaxy S7 Edge, 2017 yılının en iyi telefonları hangileri? Hepsi haberimizde..

En iyi pazarlıkları bulmanıza yardımcı olmak için listemizi tekrar gözden geçirdik ve listemizi yeniden düzenledik; çok daha iyi değerli LG G5 için büyük bir yükseliş anlamına geliyor ve OnePlus 3T de bu kesimi yapar.

2016 yılının sonuna yaklaşılıyor ve yılın tüm büyük telefonları piyasaya çıktı. En yeni gelenler, Google'ın en yeni teklifleri olan Pixel ve Pixel XL'tir.

Açık bir şekilde şaşırtıcı akıllı telefonlarımızdan sadece bir tanesi iPhone 7 ve 7 Plus, Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, LG G5 ve HTC 10'a katılıyor.

İşte TechRadar, derinlemesine cep telefonu incelemeleri oluşturmak için, titiz bir şekilde test etme sürecimizle önemli olanları koyarak güneş altındaki her telefonu kontrol ediyoruz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kişinin, güç, özellik, tasarım ve en önemlisi parasal değeri göz önüne alarak onları ilk onda biri kadar küçümseyerek harcamış olmamıza rağmen En iyi akıllı telefonu bulmanıza yardımcı olmak için en son telefonlar (ve fiyat çok yüksekse, sana 200 £ 'dan daha fazla mal olmaz en iyi ucuz ahizeler listemize bakın).

Sonuçta, kimse bir yıl içinde herhangi bir güncelleme alamayacak bir telefonun etrafında dolaşmak istemiyor, değil mi?

Pek çok kaygan Android el cihazından veya en yeni iPhone'dan biri olsun (her ne kadar en iyi Windows Phone ve BlackBerry cihazlarına göz kulak olsak da), burada listelenen en iyi özelliklere sahibiz, sıralamamızda en iyi akıllı telefonlar , Şu anda İngiltere'de mevcuttur.

dXaWC4n8gfvByoEvU368Ve-650-80

10. Motorola Moto Z Play

 
Ağırlık: 165g | Boyutlar: 156.4 x 76.4 x 7 mm | OS: Android 6 | Ekran boyutu: 5,5 inç | Çözünürlük: 1080 x 1920 piksel | CPU: Snapdragon 625 | RAM: 3GB | Depolama: 32GB + microSD | Akü: 3510mAh | Arka kamera: 16MP | Ön kamera: 5MP

+ Akıllı modüler aksesuarlar
+ Birçoğundan çok daha düşük fiyat
- Düşük spesifik CPU mücadeleleri
- Su yalıtımı yok
 
 
Motorola'nın Z çiftinin yer altı isabetleri var - ve şimdi İngiltere'de düzgün bir şekilde var, Z Play, pahalı olan Google Pixel XL'i listeden çıkardı.

Yenilikçi manyetik klips aksesuarları sayesinde Z Play'in hayranıyız - kapağı basit bir şekilde tutarak bu telefonu etkileyici bağımsız fotoğraf makinesi, müzik çalar veya projektöre dönüştürebilirsiniz.

Harika görünüyor ve düşük bir fiyatla - emin, işlemci daha iyi olabilir ve kamera büyük etkiye sahip değil, ancak bu düşüş fiyat etiketi içine delinmiştir ve bu para için çok iyi bir telefon .

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder