2017 Yılının En İyi Telefonu Hangisi Olacak?

2017 Yılının En İyi Telefonu Hangisi Olacak?
Bildiğimiz gibi teknoloji sektöründe telefon markalarının rekabeti oldukça fazla 2017 de çıkacak olan telefonlar arasında Sosyalgeek.com da oluşturmuş olduğumuz ankete katılabilirsiniz.

Öncelikle ankete katılmak için TIKLAYIN

Yani, 2016 yılında hemen arkamızda, tüm önemli akıllı telefon duyuruları yapılmış, oyun tahtası kurulmuş ve tüm oyuncular elinden geldiğince pazardan el koymak için elinden gelen her şeyi yapıyorlar - özellikle de tatil mevsimi Üzerinde ve bizler, kullanıcılar, hangi 2016 telefonunun en sevdiğimiz ... ya da bizim için en büyük hayal kırıklığı olduğuna kesinlikle çok fazla karar verdik.

Bütün bunlarla birlikte, şimdi gözlerimizi 2017'ye ve onun getirdiği heyecan verici cihazlara çevirmenin tam zamanı. Hangi en üst seviye ahizeyi görmek en sabırsızsınız? Dedikoducu galaksi S8 veya başka bir modüler LG G6? Agresif fiyatlı ve daha serin bir OnePlus 4 amiral gemisi katili veya şirketin cesur ruhunu taşımaya devam eden bir HTC 11 mü? Patlamayan bir Galaxy Note 8 veya nihayetinde daha iyi bir ekran-body oranı olan bir iPhone 7s? Aşağıya oy verin ve bize bildirin!

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder