2017 yılında çıkacak oyunlar!

2017 yılında çıkacak oyunlar!
2017 senesinde çıkacak oyunlar listesi ile karşınızdayız. Oyun sezonu yavaştan sona ererken, 2017 yılında çıkacak oyunları beklemeye başladık. İşte 2017 yılında çıkacak bütün oyunlar!

2017 yılında çıkacak tüm oyunların listesi
E3 2016, Gamescom ve PlayStation Experiance derken, özellikle 2017 yılı için şimdiden boğazımıza kadar oyunla dolduk. Bu yeni oyunlar arasında yok yoktur! Horizon: Zero Dawn, Red Dead Redemption 2, God of War ve For Honor derken sıralama uzayıp gidiyor. İşte 2017 senesinde çıkacak oyunlar!

İsterseniz lafı uzatmadan 2017 yılı oyunları listemize göz atalım. Daha fazlası için yazılı içinde ne olduğu de okumayı dikkatsizlik etmeyin.

God of War (2017 sonu)

2017-yilinda-cikacak-tum-oyunlar-2

Geliştirici: Sony Santa Monica
Yayıncı: Sony
Çıkış tarihi: TBA 2017
Platform: PS4
Tür: Aksiyon – Macera

PlayStation 2 ve PlayStation üç dönemlerine damgasını vuran Kratos, bir kere daha bizlerle olacak. İlk trio ile Yunan mitolojisinin kapısını kapatan Santa Monica, bu kez bizleri Kuzey’e Nors mitolojisine götürüyor. God of War % yenilenmiş mekanikleri ile ilk kere E3 2016‘da görücüye çıktı ve herkesi kendine hayran bırakmayı başardı. Bakalım tüketicilere çıktığında da aynı etkiyi verebilecek m.?

Mass Effect: Andromeda (21 Mart 2017) – Çıktı

2017-yilinda-cikacak-tum-oyunlar-3

Geliştirici: BioWare
Yayıncı: EA
Çıkış tarihi: 21 Mart 2017
Platform: PC, PS4, Xbox One
Tür: Aksiyon – RPG

İlk defa 2007 senesinde tanıştığımız Mass Effect, ilk trio ile bize doyumsuz anlamış olur yaşatmayı başarmıştı. Kumandan Shepard, Garrus, Liara ve daha nice harika karakter halen aklımıza kazılı olarak duruyor.

Ama artık ileri gitme zamanı. Mass Effect: Andromeda ile birlikte öykü bambaşka bir sisteme, Andromeda‘ya taşınıyor. İnsanlık yeni bir evin ardında, yeni maceralara koşuyor.

Hellblade: Senua’s Sacrifice – Çıktı

Geliştirici: Ninja Theory
Yayıncı: Ninja Theory
Çıkış tarihi: 8 Ağustos 2017
Platform: PC, PS4, Xbox One
Tür: Aksiyon – RPG

Heavenly Sword ve DmC ile tanıdığımız Ninja Theory yine iş başında. Viking döneminde geçen hikaye ile beraber, umutsuz bir kelt savaşçı ölmüş olan sevdiğinin ruhu için cehennem ile savaşmak zorunda.

Aynı zamanda ciddi bir ruhsal muharebeye maruz kalacağımız Hellblade, Türkçe altyazı seçeneği ile Steam’de ön siparişte.

Uncharted: Kayıp Miras – Çıktı

Geliştirici: Naughty Dog
Yayıncı: Sony
Çıkış tarihi: 22 Ağustos 2017
Platform: PS4
Tür: Aksiyon

Uncharted macerası dördüncü oyun ile bitmiş olabilmektedir ama Naughty Dog‘un bu alanda söyleyecekleri hemen hemen eksikleri olan benzer biçimde görünüyor.

Bu kere Nathan’ın eski sevgilisi ve suç ortağı Chloe‘yi yöneteceğimiz oyun standalone ek paket olma özelliğine sahip. Türkçe dublaj seçenekleri ile gelecek.

Life is Strange: Before the Storm – Çıktı

Geliştirici: Deck Nine Games
Yayıncı: Square Enix
Çıkış tarihi: 31 Ağustos 2017
Platform: PS4, Xbox One, PC
Tür: Macera

Life is Strange macerası sonlandı diye düşünüyorsanız, Chloe‘nin size güzel bir haberi mevcut. İlk oyunun ana karakteri Max’in bu kere başrolde olmadığı Before the Storm‘da, bu defa koltuğu Chloe devralıyor.

Ana oyunun öncesinde geçen Life is Strange: Before the Storm, Chloe’nin Max yokken yaşadıklarını bizlere anlatacak. Ön siparişe hususi bir bölümde ise bu kez Max’in kontrolünü devralacağız.

PES 2018 – Çıktı

Geliştirici: Konami
Yayıncı: Konami
Çıkış tarihi: 12 Eylül 2017
Platform: PS4, Xbox One, PC
Tür: Spor

PES 2018 bu yıl da oldukça iddialı bir biçimde karşımızda olacak. Oyunun nerede ise tüm modları yenilenirken, grafiklerdeki artış da gözden kaçmıyor.

Uzun zamandır sekteye uğrayan PES serisi, geçtiğimiz senenin ardıdan bir defa daha atağa kalkıyor. Bakalım bu sene da başarıya ulaşmış olabilecek mt.?

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder