2016’da Tutulmayan 5 PC Oyunu
2016'yı geride bıraktık peki 2016 tutulmayan oyunlar hangileri ? Belkide yeni yılda onlara bir şans vermeliyiz...

2016 yılı oyun konusunda çok yoğun geçen bir yıl oldu.O kadar çok oyun çıktı ki arada arada kalmış ve gerekli ilgiyi görememiş oyunları listeledik.

 

Reigns

reigns-640x360

Sizden babadan oğula kalan bir krallığı yönetmeniz isteniyor.Oyun ilk bakışta kolay gözükse bile ilerleyen zamanlarda halkınız açlıktan ötürü isyan çıkarıyor ve önünüze 2 seçenek sunuluyor; kendi envanterinizdeki yemeği halkınızla paylaşarak onları açlıktan kurtarabilir veya ordunuzu devreye sokarak isyanı bastırmaya çalışabilirsiniz.

 

Shenzhen I/O

shenzhen-io-640x377

 

Shenzhen, oyunculardan kendi devrelerini kurarak ucuz elektronik cihazlar üretmesini istiyor.Bu oyun TIS-100 oyunu için devam niteliği taşıyor.

 

Rusty Lake Hotel

rusty-lake-roots-640x360

 

Bir macera oyunu olan Rusty Lake Hotel, gotik görsel tasarımı, zamanla tüylerinizi diken diken eden sahneleri ve zekice tasarlanmış bulmacaları ile mutlaka bakmanız gereken bir oyun.

 

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

shadow-tactics-640x360

 

Blades of the Shogun açık uçlu, yaratıcılık gerektiren ve oldukça zorlayıcı bir gizlilik mekaniğine sahip. Eski Commandos serisine alışık olan oyuncular, Shadow Tactics: Blades of the Shogun’dan oldukça memnun kalacaktır.

 

Grim Dawn

grim_dawn-640x360

 

Grim Dawn, rakiplerine kıyasla ne daha iyi hazırlanmış. Fakat oyunun derin, açık uçlu sınıf sistemi, Path of Exile ile pek çok ortak özellik barındırıyor. Üstelik kocaman yetenek listesi, oyunda ilerlemek için pek çok seçenek sunuyor.


"2016’da Tutulmayan 5 PC Oyunu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 2016’da Tutulmayan 5 PC Oyunu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2016’da Tutulmayan 5 PC Oyunu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0