Senin Benim Değil, Bizim SMS
Senin Benim Değil, Bizim SMS
Günümüz telefon teknolojilerinin gelişmesi ve neredeyse 7’den 70’e her bireyin bir cep telefonu sahibi olması yeni bir pazarlama alanını da devreye sokmuştur.

Günümüz telefon teknolojilerinin gelişmesi ve neredeyse 7’den 70’e her bireyin bir cep telefonu sahibi olması yeni bir pazarlama alanını da devreye sokmuştur. Eskiden dijital alanda yapılan reklamların çoğu Mailler yolu ile yapılırken artık Toplu SMS servisleri ile garantili olarak reklamlar her bireye ulaştırılabilmektedir.

Bizim SMS olarak, bu pazarlama alanında faaliyet gösteren, teknolojinin verdiği nimetler doğrultusunda bilgisayar programları aracılığı ile milyonlarca kişiye SMS gönderimi yapabilmekteyiz.

Bu sayede Reklam ve Bilgilendirme gibi bir çok işiniz hem hızlı hem güvenli hem de pratik bir biçimde gerçekleşmiş olur.

İletişimin en  Kolay ve En Hızlı Yolu

Mobil Teknolojilerin iyi bir pazarlama sektörüne dönüşmesinden dolayı, Duyurular, reklamlar ve bilgilendirmeler Toplu SMS yöntemi ile yapılmaktadır. Toplu SMS sisteminin en büyük avantajları ise diğer yöntemlere göre ucuz, hızlı ve garantili olmasıdır.

karabanner

Bizim SMS’e başvurarak planladığınız ve yapmak istediğiniz duyurular, bilgilendirmeler ve reklamlar için farklı çözümlere ulaşabilir ve sizin için en uygun imkan ve koşullarla Toplu SMS sisteminden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Büyük ve orta ölçekli firmalarında şirket içi bilgilendirme, doğum günü, özel gün kutlamaları ve duyurular gibi bir çok alanda toplu SMS sistemini tercih etmekte ve bu sayede işlerini hızlı, güvenli ve kesin bir şekilde halledebilmektedirler.

Sağlam Referans, Güvenilir Hizmet

Bu İletişim sistemi diğer tüm iletişim sistemlerine göre hem daha ucuz, hem de daha garanti bir yöntemdir. Ayrıca firmamızın yapmış olduğu kampanyalarla daha uygun bir şekilde bu sistemden yararlanabilirsiniz.

Üstelik iletilmeyen mesajların iadesinin yanı sıra aldığınız SMS’ler istediğiniz zaman kullanabilme gibi imkânlarınızda bulunmaktadır. Bizim SMS olarak şirketinizin ve bireysel olarak sizin iletişim, duyuru, reklam ve daha bir çok alanda ki ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan, bir çok müşteri trafiğini oldukça rahat bir şekilde denetleyen ve Referansları güçlü olan bir firmayız. Bu Alanda her türlü ihtiyacınızı güçlü ve alt yapısı sağlam yazılımlarımızla en iyi ve en uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

WebSite: http://bizimsms.mobi Mail: [email protected] Tel: 0542 517 51 74

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları