Samsung’dan sürpriz Galaxy A serisi akıllı telefon!
Samsung’dan sürpriz Galaxy A serisi akıllı telefon!
Samsung Galaxy A Star ismini verdiği sürpriz akıllı telefon modeli ile yakında karşımıza çıkabilir. Şirketin geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği TEENA başvurusunun ortaya çıkması ile Galaxy A Star varlığı kesinleşti.

Galaxy A Star özellikleri neler olacak?
Çin pazarı için Galaxy A Star, öteki pazarlar içinse Galaxy A8 Star şeklindeki farklı isimlerle geleceği görünen zeki telefon Bluetooth sertifikasını dahi almış halde. Öte yandan, listeleme içinde cihazın özelliklerine dair malumat bulunmuyor.

TENAA listelemesine baktığımızda ise akıllı telefonun Çin versiyonunda çok büyük altı.üç inç Full HD+ çözünürlükte Sonsuz Ekran ile sunulacağı görülüyor. Ek şekilde, çift arka kamera kurulumu da kullanıcıları çok memnun edeceğini düşündüğümüz bir özellik olmasıyla dikkat çekiyor. Samsung Exynos 7885 çipsetten gücünü alması beklenilen akıllı telefonda, 4 GB veya 6 GB RAM sunulma ihtimali de çok yüksek görülüyor. 3,700 mAh batarya da adı geçen bir diğer özellik.

Gerekli tüm sertifikalarını almış olan Samsung Galaxy A serisi parlak zeka telefonun oldukca yakında resmi olarak tanıtılabileceğini tahmin ederiz.

Bu arada son sızıntılar ile amiral gemilerinden Galaxy Note 9 modelinin de ilk görüntüsünün geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmış bulunduğunu not olarak düşelim. Cihazın Galaxy Note 8 ile çok aynı bir tasavvur ile geleceği gözüküyor. Bu durum cihazın kullanıcılar tarafınca ne kadar ilgi göreceği konusunda birtakım sual işaretlerine neden olmaktadır.

Bildiğiniz suretiyle tasavvur yönünde Galaxy S8 ile büyük benzerlikler taşıyan ve fazlaca büyük özellikler sunmayan Galaxy S9 aradığını tam olarak bulamadı.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları