Samsung Galaxy S8'in Kanada'da yayın tarihi iddiasıyla doğrulandı
Samsung Galaxy S8'in Kanada'da yayın tarihi iddiasıyla doğrulandı
Geçen hafta size, Samsung Galaxy S8'in bir hafta önce önceden varsayıldığından 28 Nisan'dan itibaren satın alınabileceğini söyledik. Şimdi, BGR önemli bir "tedarik zinciri kaynağı" nın bu yayın tarihini sadece Kanada pazarında da doğruladığını bildiriyor.

S8, 28 Nisan'da Kanada'da rafa çarparsa, bunun da akıllı telefonun ABD için piyasaya çıktığı tarih (büyük taşıyıcılar vasıtasıyla) olması muhtemeldir. Bunu söylüyoruz, çünkü hatırlayabileceğiniz gibi geçen yıl Galaxy S7 serisi, 11 Mart (ABD), Kanada ve diğer pek çok pazarda yayınlandı.

Elbette, Galaxy S8 piyasaya çıkmadan önce, Samsung'un bunu doğru bir şekilde duyurması gerekiyor. Şirketin 29 Mart'a planladığı Paketlenmemiş bir etkinlik sırasında bunu iki hafta içinde yapacak.

S8 serisi büyük olasılıkla iki akıllı telefonu (en azından başında) içerecek: bir 5.8-inç Galaxy S8 ve bir de 6.2-inç Galaxy S8 +. Kaçak görüntüler ve görüntüler, iki ahizenin arka planda çift eğri görüntüler ve parmak izi tarayıcıları da dahil olmak üzere benzer tasarımlara sahip olacağını düşündürüyor. Samsung Galaxy S8 ve S8 + rumor incelememizi inceleyerek cihazların neler sunması beklenildiğini öğrenebilirsiniz.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları