Samsung Galaxy S8, selfie kamera ile üretim sorunlarıyla karşı karşıya
Samsung Galaxy S8, selfie kamera ile üretim sorunlarıyla karşı karşıya
Samsung'un mobil iletişim işlerinin başında bulunan DJ Koh, yakın geçmişte herkesin yeni Galaxy S8 telefonlarıyla "arzın ertelenmesi konusunun olmaması" konusunda güvence verdi.

Koh'a göre şirket, 2016 yılında üretilen Galaxy S7 / S7 kenar üniteleri ile karşılaştırıldığında, ilk satış miktarını ikiye katlayarak yeni el cihazlarının beklenen rekor kıran satışlarına hazırlandı.

Yaklaşık 20 milyon yakışıklı bu yılın ilk toplu en son Samsung amiral gemileri için ilk talebi karşılamak mümkün olacak iken The Bell yeni bir rapor küçük Galaxy S8 aslında uzun mesafe üzerinde bazı sorunlar içine girebilir gösterir. Konu, bir kamera ve bir iris tarayıcı kombinasyonu olduğu için, S8'in üretilmesi daha zor olan karmaşık ön modülden kaynaklanıyor.

Adsız endüstri kaynaklarına dayanarak, haber satıcısı, tedarikçisi Patron şu anda ürün verimi oranını artırabildiğinden, Samsung'un 5.8 inçlik model için yeterli ön kamera modüllerini edinmek için uğraştığını ortaya koyuyor. Görünüşe göre, mevcut üretim verimi% 70'in altında, yani üretilen her 100 birim için 30'dan fazla arızalı olduğu ortaya çıkıyor. Samsung'a istikrarlı bir kaynak sağlaması için Patron'un oranı en az% 80 oranında artırması gerekiyor.

Güney Koreli teknoloji devi Galaxy S8 + için ön kam tedarikçisi olarak Power Logics kullanıyor. Daha büyük model birleşik bir kamera modülü kullanmadığından, Power Logics'in verim oranı% 90'ın üzerinde ve bu da firmanın Samsung'tan gelen büyük taleple baş etmede çok fazla zorlanmayacağı anlamına geliyor.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları