Pokemon GO' Hızlı Level Atlama!
Pokemon GO' Hızlı Level Atlama!
Çok kısa bir sürede yayılarak APK yöntemi ile beraber milyonlarca indirilen Pokemon GO'da Hızlı level atlanacağını bu haberimizde öğrenebilirsiniz..

Pokemon GO çıkışıyla beraber dünyanın en çok oyunlarının arasına girmeyi başardı. Resmi olarak ülkemizde çıkmamasına rağmen APK yöntemi ile bir çok kişi indirdi.. Sosyal medyalarda, televizyonlarda vs.. bir çok yerde öyle bir etki yarattı ki küçük büyük demeyip herkes indirdi..

Pokemon GO serverları yapma diyordu ama halk dinlemiyordu. Israrla indiriyolardı, son zamanlarda gittikçe artan Pokemon GO çılgınlığı biraz azalsada insanlar hala ısrarlı bir şekilde oyunu oynamakta.. Bizde bu rehberimiz de nasıl hızlı bir şekilde level atlanır ve püf noktaları nelerdir bunlardan bahsedeceğiz.

pokemon-go

Pokemon Yakalamak     100 XP
Pokemon Geliştirmek 500 XP
Pokestop Ziyareti 50 XP
Gym Ziyareti Değişkenlik gösterir.

Gym’deki savaştığınız pokemonların CP’si, savaştığınız pokemon sayısı ve kazanıp kaybetme durumunuza göre kazanacağınız XP değişkenlik gösterir.

Elinizde Hiç Olmayan Pokemon Yakalamak 500 XP
Excellent Throw 100 XP
Great Throw 50 XP
Nice Throw 10 XP
Curve Ball 10 XP

Hızlı bir şekilde nasıl level atlarız ?

Pokemon GO'da hızlı bir şekilde level atlamak için aslında yapılması gerekenler basit. 

Yeni eşyaların kilitlerini açmalı, etrafta bulunan GYM'leri keşif etmeli, yakaladığımız Pokemon'ların Combat Power'larını yani CP'lerini geliştirmeli ve daha fazlasını yapmalıyız..

Hızlı bir şekilde level atlamak tabii ki XP olarak adlandırılan puan sayesinde oluyor keza bu puanın kazanılması içinde yine yapılması gerekenler şöyle; elbette Pokemon yakalamaktan başlıyoruz sonrasında ise onları geliştirmek, PokeStop'lara gitmek ve kapışmalara katılmak...

Bunları zaten yapıyoruz, püf noktalarına gel dediğinizi duyuyorum. Hadi başlayalım!

PokeStop'lara Dikkat!

pokestops-700x377.jpg.optimal

Oyuna başladığınızda bulunduğunuz konum çok önem taşıyor.Eğer hızlı level atlamak istiyorsak Pokestopların olduğu bölgelerde takılmamız gerekiyor.Her Pokestop bize 50 xp veriyorsa gerisini siz düşünün.(Tabi dağ başında oturuyorsanız yapılacak birşey yok :D )

Ne Kadar Çok Pokemon O kadar XP!

landscape-1456483171-pokemon2

 

Yolda yürürken bir pokemon denk geldi size ama elinizde aynısından var ve onu yakalamak istemiyorsunuz bakın bir atasözü vardır Aç doymam , tok acıkmam sanır tamda buna uygun bir söz kendizi tok sanıp onu almazsanız ilerde neler kaybettiğinizi anlarsınız.Önünze gelen her Pokemonu alın çünkü onları ilerde profesöre gönderip karşılığında şeker (en pamuklusundan)elde edebilirsiniz.

Şeker = Xp

Xp = LVL

LVL = neyse.... :D

GYM Noktalarına Uğrayın!

pokemon-go-tips-gym-battle-attack

Belli yerlerde bulunan GYM'lere giderek (İzmirde saat kulesi örn..) burda pokemon savaştırabilirsiniz.(600 k pokemon var sal sal sal)Eğer ki olurda GYM'yi fethederseniz her 20 saatte bir oraya uğrayarak +10 puan kazanabilirsiniz.

Yumurtaları biriktirin ve yürüdükçe kırılmasını sağlayın

poke3

PokeStop'lara dolşatık dolaştık sonrası yumurta kazanıyoruz. Bu yumurtaları kapsüllere koyduktan sonra üzerinde yazan kilometre mesafesine göre yürüyerek çatlamalarını ve kırılmalarını sağlayarak içlerinden çıkan Pokemon'ları alarak XP kasabilirsiniz.

Daha fazla XP Alma taktiği için diğer sayfaya geçin....

Şanslı Yumurtakardan XP'ye XP Kat!

poke-4

Pokemon Go da her 5 levelde bir gelen bu şanslı yumurtayı aktif ettiğimizde 30 dakika boyunca oyun içerisinde kazandığımız tüm XP'ler, iki katına çıkıyor. Yani hızlı level kasmak istiyorsanız Şanslı Yumurtalar'a abanın!

Lure Module ile Daha Fazla Pokemon!

troykey1

PokeStop'ların öneminden bahsetmiştik. BuPokeStop'lara ekstra olarak yerleştirebileceğiniz Lure Module'ler ile beraber çok daha fazla Pokemon yakalama şansı yakalayabilirsiniz ve böylece daha fazla XP'ye yol açmış olursunuz.

Lure Module aktif olduğunda Pembe renkli yapraklar sağa sola saçılıyor. 

Hile Kullananlara Uyarı

8ifpfgs

Şimdi size bu alattıklarımız size zor gelebilir ve hileye başvurabilirsiniz. Fakat... 

Fake GPS programları ile dünyanın farklı noktalarına ışınlanıp bir sürü büyük ve yüksek CP'li Pokemon yakaladınız.

Bu sizi bir müddet sevindirebilir keza eğer ufak bi denetlemeye denk gelirseniz banlanmanız an meselesi.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları