Omre Saç Renkleri ve Modelleri
Omre Saç Renkleri ve Modelleri
Saçlarında radikal bir değişim yapıp kızıla boyatanlar ve boyattıktan sonra kızıl renginden vazgeçemeyenler...

 Kızılın büyüsüne kapılan kadınların bir çoğu bu renkten uzun süre şaşmıyor diyebiliriz. Sizler için kızıl ombre saç modelleri dizisini hazırlayarak, kızılın farklı renk tonlarına bakarak karar vermenizi istedik.

Ombre saç modelleri artık çoğumuzun bildiği gibi saç dipleri koyuyken saç uçlarına doğru gidildikçe rengi açılan saç modeli diyebiliriz. Özellikle saçın tamamını birkaç ton atlayarak değiştirmek isteyen kadınlar için biçilmiş kaftan. Bu sayede ombre yaptırarak saç ve ten rengi uyumuna bakar, ardından istediğiniz renge saçlarınızı boyatabilirsiniz.

Bakır Kızıl Omre Saç Renkleri ve Modelleri

Bakır kızıl rengi Meryem Uzerli'nin yer aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisi ile popüler hale gelmişti. Hala da kızılseverler tarafından sıklıkla tercih edilen saç rengi diyebiliriz.

Kolay kolay herkese yakışan bir saç rengi değil maalesef. Fakat üzülmeyin ten renginize uygun kızıl tonları muhakkak vardır. Beyaz veya açık kumral ten rengine sahipseniz bakır kızıl veya ateş kırmızısına dönen kızıllardan ombre düşünebilirsiniz. Esmer veya koyu kumralsanız ise daha koyu kızıllar sizlere daha çok yakışacaktır.

Siyah Saça Kızıl Ombre Saç Renkleri

Koyu renkten direkt kırmızıya yakın tonlara geçiş yapmak biraz cesaret istiyor. Özellikle daha önce denemediğiniz ve bu yüzden kendinize yakıştıracağını bilmediğiniz saç rengi biraz da riskli diyebiliriz.

Fakat bir çok kadının ten rengine rahatlıkla uyum sağlayan koyu renkten kızıla dönüşen ombre ile tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Saçlarınızın kendi rengi koyu bir renkse kızıl ombreyi saç uçlarınızda denemenizi tavsiye ederiz. Özellikle saçlarınıza önem gösteren biriyseniz bu saçlar tam size göre. Saçlarınızı maşa yaptırarak muhteşem görünümü yakalayabilirsiniz.

siyah saça kızıl ombre saç modeli 

siyah saça kızıl ombre saç modeli

Saç boyaları arasından kızılın en büyük dezavantajı çok çabuk akıyor olmasıdır. Diğer saç boyaları sizi bir ay kadar götürürken, kızıl renk ve tonları kişiden kişiye kimi zaman 10 gün dahi dayanmıyor. Tabi bu durumda boyanın kaliteli olması da önem arz ediyor.

Kızıl ombre saç modelleri arasından seçim yapacaksanız muhakkak sitemizi ziyaret ederek farklı tarzlara hitap eden kızıl ombre renklerine bakmalısınız.

https://kadinev.com/

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları