İstanbul'un Her Noktasına En Hızlı Miele Servis Hizmeti
İstanbul'un Her Noktasına En Hızlı Miele Servis Hizmeti
İstanbul'un Her Noktasına En Hızlı Miele Servis Hizmeti

Almanların beyaz eşya konusunda ne kadar güvenilir olduğunu ve ne kadar dayanıklı eşyalar ürettiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Reklam konusunda çok iyi değiller ancak kalite konusunda birçok markadan kat kat üstün olduklarını bilmenizi isterim. Bizler firma olarak kaliteden yanayız bu yüzden klasik markalar yerine daha kaliteli ve bu kalite ile gündeme gelmiş olan markaları tercih ediyoruz. Yıllardır alman devi Miele’nin özel servis hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Servis konusunda sektörde en iyiler arasında yer alan firmamız İstanbul’un geneli için hizmet veriyor. Yayılmacı politikamız sayesinde farklı bölgelerde en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Miele kalitesine sizler kadar bizler de güveniyoruz çünkü yıllardır bu marka ile içli dışlıyız ve tüm ürünleri en iyi şekilde inceliyoruz.

Uzun ömürlü beyaz eşyalar denildiğinde akla ilk gelen isim Miele’dir, bizler de bunu bildiğimiz için bu markayı tercih ettik. Özel  firması Miele Teknik Servis olarak verilen hizmetlerin hepsi sürekli olarak takip ediliyor ve takip sistemimizde teknolojiyi de etkin bir biçimde kullanıyoruz.

Servis kalitemizden şüpheniz olmasın çünkü yedek parça değişimlerinde ve işçilik anlamında 1 yıl garanti belgeniz hazırdır. Faturanız ile birlikte sizlere sunulacka bu belgeyi 1 yıl boyunca saklamanız tavsiye edilir çünkü herhangi bir sorunda bu belge ile bizlerden tekrar hizmet alabilir ve hiçbir şekilde ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları