iPhone X rakibi Google Ultra Pixel Geliyor!
iPhone X rakibi Google Ultra Pixel Geliyor!
Google’ın geçtiğimiz sene HTC ortaklık ile piyasaya sürdüğü Pixel serisi, bu sene yenilenerek karşımıza çıkmaya hazırlanır. HTC’den Pixel takımını alan kişi teknoloji devi şirket, yepyeni tasarımıyla Google Ultra Pixel modeli tanıtmaya hazırlanmaktadır.

Çerçevesiz Google Ultra Pixel geliyor!
Bu sene Google Pixel 2 serisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanırken bir süredir gelen sızıntılardan anlaşıldığı kadarıyla önceki nesile göre büyük bir değişiklik bizi beklemiyor.

Bir önceki modellerle neredeyse aynı tasarıma haiz olan Pixel 2 ve Pixel 2 XL, ortaya çıkan yeni iddiaya göre aynı Apple tarafında olduğu gibi iPhone 8 ve iPhone 8 Plus mantığıyla karşımıza çıkacak. Asıl bomba ise Google Ultra Pixel kısaca tıpkı Apple’da bulunduğu şeklinde iPhone X ile istikbal.

google-ultra-pixel-768x486

Ultra Pixel ile alakalı iddiaları ortaya çıkartan ise Mrwhosetheboss adlı kanal. Yaklaşık altı dakika uzunluğunda bir video ile Ultra Pixel modelini gün yüzüne çıkartan Arun Maini, modele ilişkin Google sunumundan kesitleri gösteriyor.

IPhone X’un en büyük rakiplerinden olması beklenilen Ultra Pixel, ekran çerçeve oranında yeni bir rekor kıracak şeklinde gözüküyor. Elbette çift arka kamerayı es geçmeyen Ultra Pixel, parmak izi tarayıcısı konusunda da bir inkilap yaratabilir.

İddia edilene bakılırsa henüz geliştirilmekte olan ekrana entegre parmak izi okuyucu Google Ultra Pixel modelinde yer alacak. Bunun dışında “The future of Android is Fluid.” sloganını görüyoruz. Bununla beraber Android’in navigasyon tuşlarını yenileyeceğini iddia eden YouTuber, Google’ın iPhone X’da yer alan sanal navigasyon sistemine geçebileceğini belirtiyor.

Ortaya çıkan iddiaların ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilmiyoruz. Google Ultra Pixel modeline ait şu ana kadar gelen tek sızıntıda bundan ibaret. Ancak şayet böyle bir model harbiden tanıtılacaksa sızıntıların bununla kalmayacağı bir gerçek.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları