Galaxy S8 Spesiyal söylentileri: Güçlü Dokunmatik ekran söylentileri!
Galaxy S8 Spesiyal söylentileri: Güçlü Dokunmatik ekran söylentileri!
Bu makalemizde Galaxy S8 hakkında bütün bilgileri bulabilirsiniz.

Güncelleme [14 Kasım 2016] Ayrıca: Samsung hakkında, Force Touch özellikli ekranı Galaxy S8'e eklemeyi düşünüyoruz; bu da kolaylık olarak pek fazla katkıda bulunmasa dahi güzel bir pazarlama hilesi. Samsung'un iPhone'daki Apple'ın kendi 3D dokunmatik ekranıyla ayak parmaklarına geçmesine izin verin.

Güncelleme [Kasım 06, 2016]: Sansung'un Başkan Yardımcısı Rhee In-jong, bugün Samsung'un kendi AI ses tanıma yazılımının Galaxy S8'de önceden kurulu olacağını açıkladı. Bu, Apple'ın Siri, Google Assistant, Cortana, vb. Dolayısıyla, Viv laboratuarlarının edinimi ve Bixby adına göre bir AI yazılımının daha sonraki ticari marka dosyalanması, adı henüz teyit edilmemesine rağmen Bixby AI formunda hayata geçirmeye hazır görünüyor. Samsung, Google Assistant'a sadık olmamalı mı? Düşünceleriniz

Güncelleme [03 Kasım 2016]: Samsung Galaxy S8 ile ilgili her şeyin söylenti turunda pek çok kez bahsettik, Samsung Galaxy S * ile kendi Asistan yazılımını bozacak ve görünüşünden ötürü S Voice veya onun değiştirilmiş gelişmiş versiyonu veya benzeri gibi görünmüyor. Aksine, kendi AI yazılımına sahip olan Viv Labs'un satın alınmasıyla ve Siri'nin geliştiricileri olan Samsung, şimdi Samsung'un bir ticari marka açtığını keşfettiğimiz Viv'in yazılımını kesinlikle kullanmayı düşündüğümüz yazılımı kullanmaya hazırlanıyordu. Bir AI yazılımı olan Bixby adlı bir ürün için.

Bixby'nin ürün açıklaması, Google Assistant, Siri, Cortana, vb. Gibi Sanal Yardımcınız (AI) olacak bir üründür. Dosyalama dokümanını burada bulabilirsiniz.

Güncelleme [01 Kasım 2016]: Uh, Samsung'un Galaxy S8 için tam ekran görüntüsü elde edebileceğini düşünüyoruz. Bu da demek oluyor ki Galaxy S8, cihazın dört kenarında neredeyse sınır sınırına gelerek çerçevesiz ekran kullanabiliyordu. Niye ya? Samsung ekran şefi, şirketinin önümüzdeki yıl için böyle bir ekran hazırlayabileceğini söylüyor çünkü ekran-vücut oranının% 90'ın üzerinde olması gerekiyor.

Mi Mix'i düşünürseniz, Xiaomi sadece birkaç gün önce serbest bırakılan 6.4 "büyüküstücü, gerçek dünya raporlarının% 85'inden söz etmesine karşın% 93 ekran-vücut oranı olduğunu iddia ederek bunu gerçekleştirebilir. Eğer yapmadıysanız, şimdiye kadar S8 ile ilgili söylentilere dayanan Galaxy S8 konseptini kontrol edin.

Üstelik, bu, Galaxy S8 ve S8 Edge için Samsung tarafından optik parmak izi tarayıcının kullanımına işaret eden diğer dedikodularla uyumludur ve ön taraftaki fiziksel bir düğmeye olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Ekranın kendisi, Samsung'un Galaxy S8 üzerindeki ekran düğmelerini kullanma talebiyle aynı hizada olan bu durumda, parmak izi sensörü görevi görecek.

Galaxy S8, oldukça şık ve modern bir cihaz olmak üzere şekilleniyor, değil mi?

Güncelleştirme [27 Ekim 2016]: Samsung, gelecekteki aygıtlarının hiçbirinin Galaxy Note 7 ile aynı kaderi yaşamamasını sağlamak için Galaxy S8'den başlayarak yeni bir kalite kontrol sistemi getirecektir. Şirket, Note 7 fisaco, ancak Koreli devin çok yüksek bir bahisle oynayacağı Galaxy S8 ile cihazın yeni ve geliştirilmiş kalite kontrol sistemine geçmesini sağlayacak. Bugünkü kazanç çağrısında Samsung, mobil bölümden elde ettiği işletme kârının geçen yılki çeyreğe göre% 96'ya kadar düştüğünü bildirdi. Bu, Samsung Galaxy S8'e, Samsung'un en çok satan cihazı olabilmesi için her türlü çabayı göstereceği söyleniyor.

Ayrıca, Wall Street Journal, şirketin Yönetim Kurulu üyesi ve Başkan Yardımcısı olan Lee Jae-yong'un, önümüzdeki yılın amiral gemisi Galaxy S8'in "kaygan tasarımı ve geliştirilmiş bir kamera" sunacağını açıkladı. Kendi yapay zekaya sahip olacak, Samsung'un daha önceki ürünü Siri olan Viv laboratuarını satın almasının ardından Samsung'un (şimdiye kadar Apple'nın AI'sı) beklemeyeceğimiz bir şey var. Viv labs AI hakkında ve Google'ın Asistanı Pixel ve Pixel XL setleri için bir satış özelliği olarak sunduğundan dolayı, Samsung'un her zamankinden daha fazla ihtiyacı var mı?

Güncelleştirme [25 Ekim 2016]: Çin'den bir başka sızıntı Galaxy S8 spesifikasyonlarına biraz daha ışık tutuyor. Aslında, S8 Edge özellikleri listesidir. Galaxy S8 spesifikasyonlarının hafifçe dökülmesinin, özellikle Çin ve Kore kaynaklarından devam edecek bir eğilim olduğunu bildiğimiz halde, aklımızı bu S8 Spesifikasyon gezintisine çıkarmak için hazırladık, değil mi? Dolayısıyla, burada ne Galaxy S8 Edge'in tümü, 4K ekranın bulunduğu 5,5 inçlik bir ekrana sahip olacak ve VR severler için iyi bir haber, daha yüksek çözünürlük VR teknolojisi için önemli.

O zaman da nerd sevenler için de bir şey var. 6GB RAM ve 8GB'lık bir seçim ile Galaxy S8'in piyasaya çıkmasıyla birlikte Snapdragon 830 işlemci ile endüstride en iyisi olarak düşünülen bir seçim var. Asya ve Avrupa pazarlarına yönelik yük, SD830'un kendisi aleyhine Samsung'un kendi işlemcisi olan Exynos 8890'ın üzerine çıkabilirken, SD830 çipinin ABD'de S8 ünitesini çalıştırması bekleniyor ve daha sonra aynı olan 10nm teknolojisine dayanıyor. .

Aşağıda bakın ve bunun ilk defa 5.5 "4K ekran ve SD830 işlemci S8 Edge için uçlu olmadığını anlarsınız. Aşağıdaki söylentinin kaynağı olan aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi Galaxy S8 için bir sütun yok, bu nedenle bu kaynak Galaxy S8 spesifikasyonlarıyla böyle bir karşılaştırma yapana kadar bulmamız gerekiyor.

s8-edge-specs

Yukarıdaki sızıntının, fiyatın ve yayınlanma tarihinin daha fazla söylenti için aşağıya bakın.

Güncelleme [20 Ekim 2016]: Not 7'nin son birkaç ay içinde piyasaya sürülmesi ve silinmesi ile birlikte Samsung, Galaxy S8 ve S8 Edge'nin arkasında yer alacak piller için alternatif bir kaynak aramaya başladı. Başlatılmamış olanlar için hızlı bir kısa bilgi. Samsung, Not 7 patlaması raporları geldiğinde SDI kardeşinin hatalı pillerle ilgili endişesini suçladı ancak diğer Samsung pil ortağı ATL (Çin) tarafından desteklenen Not 7 ünitleri bile patladığında Not 7'yi sokaklardan çıkardı.

Öyleyse, bu sefer, bir sonraki büyük lansmanı için Galaxy S8 için Samsung, LG ile S8'e pil tedarik etmek için görüşüyor. İlk önce bazı şeyleri sıralamak zorunda kalacakları için nihai değil, tabii ki test yaptıktan sonra pil gereksinimlerini belirleme sürecinin tamamlanması için yaklaşık altı ay gerekiyor! Hem LG hem de Samsung birçok pek çok üründe dünya çapında Kore rakipleri ve LG Innotek şu anda Samsung'un kamera modüllerini tedarik etmesi dışında birbirlerinin parçalarını çoğunlukla kullanmaktan kaçınabildikleri söylenebilir. Samsung SDI ve ATL, Galaxy S8 için güvenli piller üretse bile, Samsung'un LG pillerini kullanması, Galaxy S8'i satın almak isteyenler için daha hoş olurdu.

Güncelleme [19 Ekim 2016]: Her şey şu anda söylentiler içerdiğinden, bir rapor çıktığında kamera modüllerinin tedarikçileri ve diğer kamera ile ilgili ürünlerin bu günlerde oldukça mutlu olduklarını, satışlarının Samsung, Galaxy S8 Edge'de çift kamera kurulumunu tercih ederek büyük bir destek veriyor (normal S8'de bu ayrıcalık olmayabilir, daha fazlasını öğrenmek için aşağıda okumalısınız). Basit bir matematik: Çift kamera seçeneği, Samsung'un Galaxy S8 Edge başına iki kamera modülüne ihtiyaç duyması ve böylece fotoğraf makinesi tedarikçisinin ürününe olan talebi iki katına çıkarması ve satış sayılarının artması anlamına geliyor.

Ve diğer OEM'lerin Samsung'u resmi hale getirdikten sonra çift kamera kurulumunu tercih etmesi de dalgalı bir efekt oluşturacaktı. Evet, bu tedarikçilerin ikili kameraları iPhone 7 Plus'la taktıkları için Apple'a teşekkür etmeleri gerektiğini söyleyebilirsiniz - bunun nedeni, Samsung'un nihayet S8 Edge'nin arkasında iki kamera kurulumuna karar verdiklerinin birçoğunun inanmasıdır. Neyse, Not 7'nin durdurulması nedeniyle bazı kayıplara uğramış olabileceğimizi düşündüğümüz bileşen tedarikçileri için kesinlikle iyi bir haber. Aşağıda söylentilere göre yapılan spekülasyonlara ve 26 Şubat 2017'de olması beklenen Galaxy S8 sürümüne göz atın.

Güncelleme [17 Ekim 2016]: Samsung, Galaxy S8'de ışık tutmasını beklediğimiz 10 nm işlemcili Samsung'un yeni çipi üretime girdiğini duyurdu. 26 Şubat'ta Galaxy S8 lansmanı başlatıldığında yaklaşık 4 ay kadar bir süre sonra Samsung, bir sonraki gen 10nm işlemci özel çipi üretmeye başladı. Qualcomm'un, Samsung'un bu teknolojiyi temel alarak Snapdragon 830 işlemcisini üretmesini isteyeceği söylentileri var, çünkü Samsung bunu hakim gibi görünüyor.

Güncelleştirme [14 Ekim 2016]: Ne kadar garip ses gelse de, Samsung'un Galaxy S8 ürün yazılımı üzerinde çalışmakta olduğu bildiriliyor. Evet, Galaxy S7 ve S7 Edge için Nougat yazılım güncellemesine hazırlık yapmak için biraz zaman harcadıklarını umuyor olsanız da, yazılımsal bilgi sızıntısı şu an Galaxy S8'le ilgilidir.

Bununla birlikte, bunun neden olabileceğinin bir sebebini düşünebiliriz. Birincisi, Samsung'un Viv AI'yi S8'e eklemeyi planladığı daha önce bildirdiğimiz gibi - Viv laboratuvarlarını daha önce satın aldı, biliyorsunuz - ve bu entegrasyon Samsung mühendisliğinin zaten gece yarısı petrolü yakması için gerekli olabilecek şey. Sonra Samsung, Google Assistant ve Apple'ın Siri gibi büyük yazılım AI'lerini almaya çalışıyor - kesinlikle bunun için çok fazla sınama ve teste ihtiyaç duyacaklar. Ancak, Galaxy S7 Nougat konusunda da yeni yeni gelişmeler olmasını bekleyelim ya da en azından Sprint S7 ve HTC 10 gibi bir Nougat güncelleme ipucunu umalım. BTW, güncellemelerden söz ederken, Samsung AIO listesine göz atalım. Ve Nugât'ın güncellenmesi için uygun olmayacaktı.

Güncelleştirme [11 Ekim 2016]: Galaxy S8'in iki varyantını zaten biliyoruz, her ikisi de Samsung'un S8 için düz ekran panelleri bırakmak için söylendiği gibi eğri olacağını düşünüyorduk. Şimdi, bu iki değişkenden birinin 5.1 "bir cihaz olacağını duyuyoruz, diğeri Galaxy S8 Edge'in 5.5" 4K ekranla geleceğini söylerken Quad HD 2K ekranını barındırıyor. Evet, 4K. 4K! Bir kez daha 4K!

Bugünkü söylentilerin bize getirdiği bu değil. Samsung'un son edinimini Viv, Yapay Zeka'ya adamış bir şirket olarak duyuyoruz. AI'ya yapılan aramaya Viv tarafından cevap verildiğinde söylentiler bir resim çiziyor ve Samsung'un daha önce hazırladığı çözüm S Voice (elveda!) Değil. Maalesef, Google Asistan olmayacak. Şimdi anladınız, bu yüzden Google Pixel telefonlarını yaptı. OEM'ler Google Assistant'ı (önceki Google Asistan'ı) çok sevmekten hoşlanmazlar. Görüyoruz, Google, hareketiniz için teşekkür ederiz.

Ve bu çift kamera ayarı hakkında, biliyorsunuz, bunun Galaxy S8 Edge için özel olacağı söyleniyor - burada Apple tarafından başlatılan bir eğilim görürseniz, sizi suçlamıyoruz. Apple'ın yaptığı gibi, çift kamera bir iPhone 7 Plus sadece anlaşma yaparak bunu yaptı. Google'ın Pixel ve Pixel XL'i açıklamasıyla birlikte, teknik özelliklerde hiçbir ayrım yapılmaksızın, Samsung'un bile Samsung-ish olduğu söyleniyor. Unutmayalım, Galaxy S8'in piyasaya arzının neredeyse tamamen taşıdıklarını unutmayalım. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıya bakın.

Üstelik, 10nm teknoloji işlemcisi Snapdragon 830 (ABD) ve Exynos 8890 (diğer pazarlar, global) ile güçlendirilecek. Galaxy S7 ve S7 Edge'i güçlendiren cipslere kıyasla, CPU için performans artışı ve GPU çipi için daha fazla olduğu söyleniyor. Numaralar mevcut değil.

Dahili depolama alanının yeni nesil UFS2.1 teknolojisini kullandığı söylenirken, RAM bile bazı yeni teknolojilere, LPDDR4X'e dayanıyor olacak.

Son olarak, en az değil, bazı resimler, adamım!

Not 7 yerine S Kalemli bir Galaxy S8 ister misiniz?

Galaxy-S8-S-Pen (1)

Güncelleme [08 Ekim 2016]: Yeni söylentilerin sallanması yolumuza geldi ve beklediğimiz şaşırtıcı söylentilerden daha şaşırtıcı olduğunu söylemeliyiz. İlk önce, fiziksel Ev düğmesi Samsung Galaxy S8'de artık olabilir. (Evet, bu gelecekte Samsung cihazlarının tüm Galaksi satırında bu düğmenin kaybolmasına neden olabilir, ancak şu an için Galaxy S8'e bağlı kalacağız.)

Galaxy S setinde bunun ne kadar süreceğini bize söyler misin? Google'ın Android 4.0 Ice Cream Sandwich yükseltmesini ekrandaki düğmelerle taşıyan Galaxy Nexus'u piyasaya sunduğundan beri bunu umuyorduk.

Her neyse, Ana Menü düğmesi ekranın bir parçası olur (nihayet!) Ve Samsung size verebileceği gibi parmak izi tarayıcısı olarak hizmet edebilir. Evet, ekranın, cihazın kilidini kolayca açmanızı sağlamak için ekrandaki Ekranın üstündeki Ev düğmesinin bulunduğu yere parmağınızı yerleştirdiğinizde nasıl başa çıkacağını bileceksiniz demek. Elbette harika görünüyor, fakat bunu eylemde görmek daha istekliydik.

İkincisi, Samsung'un tek bir cihazında hiçbir çerçeve yok (patlayıcı olanı), bu nedenle çerçeveleri üstten ve alttan sökmek için ilerleyebilir, size tam bir mektuba tam ekran mobil verir telefon. Bunlar sadece söylentiler, bu yüzden çok fazla araştırma yapmayacağız, ancak okuduğunuz şeyler söyleniyor. Samsung, Galaxy S8 cephesinin tamamını ekran için kullanıyorsa kulaklığa nereye gidecek? Peki sensörler? Tamam, belki birazcık yer kaplar ve hepsini evde tutar, bu yüzden bu tasarım pratik olarak uygulanabilir.

Üçüncü ve son olarak, daha önce de bildirildiği gibi (aşağıya bakın), çift kamera kurulumu şimdi Galaxy S8 için bitmiş bir anlaşma gibi gözüküyor. Tam olarak hazır değil, aslında, Samsung'un 2'si bir arada kamera kurulumunu sürdürüp sürdürmeyeceği konusunda kararsız olduğu söyleniyor ya da 1 + 1 tarzında olması gerekiyor. Bu büyük fark anlamına geliyor.

Bu söylentilerle ilgili, ancak biraz daha içine araştıralım.

Galaxy S8 kamera: Çift kamera ve ayrı ikili kameralar arasındaki fark

HTC One M8'de gördüğünüz 2'si bir arada bir çift kamera ayarı, bir kamera resim alırken diğeri arka planı bulanıklaştırmak ve sizi mükemmel fotoğraflar elde etmek için alan derinliğini ölçüyor. Bunun altında, bir kamera birincil kamera olarak adlandırılabilirken, diğeri derinlik ölçen kamera biraz düşük profilli ikincil kamera olabilir.

Bununla birlikte, 1 + 1 kurulumunda, her iki kamera da aynı derecede güçlüdür, ancak farklı amaçlarla (ve dolayısıyla farklı özelliklerde olabilir) en açık olanıdır: bir tanesi yakın resimlere tıklamak için geniş diyafram açıklığı olan diğeri biraz Yakınlaştırma yapmanız gerektiğinde uzaktaki görüntüler için dar diyafram açıklığı. Apple'ın iPhone 7 Plus'a getirdiği şey budur.

Galaxy S8: Neden radikal değişime gitti?

Değişikliklerin yapılması gerekiyordu. Yukarıda belirttiğimiz gibi, Samsung'un fiziksel Ana Sayfa düğmesini ekran üstü lehine çevirerek uzun süre beklediğini bekliyorduk. Bunu kabul etmek için Samsung'a övgüler yağdı, ancak Apple'ın bir sonraki iPhone'da bunu yapmayı planladığı konusunda söylentilerin dolaştığı aynı zamanda ironikti. Çok kötü? Samsung'un nihayetinde Google'ın ekran düğmeleri hakkındaki vizyonunu kabul etmesi için gereken şey bu muydu?

Çerçevesiz Galaxy S8 ile ilgili olarak, çerçeve gerektirmeyen cihazlar uzun süredir söyleniyor ve Galaxy Note 7 ile çerçeveleri ve dar çerçeveli kavisli kenarı sayesinde serinletici müthiş görünümünü sadece çerçeve küçültmemiştir Samsung cihazının imkanı Büyüdü.

İkili kamera gelince, bir kez daha, Apple bunu tercih ettiğinde şu an Galaxy S'ye gelmek zorunda kaldığı için böyle hissetmek üzücü. Bununla birlikte, Android OEM'leri yıllarca bunu yapıyorlar, en yaygın olarak HTC One M8'le. Pek çok Huawei telefonunda çift kamera kurulumu, HTC'nin Evo 3D de bunu ilk kez benimsedi.

Peki, siz ne düsünüyorsunuz?

 

Güncelleme (08 Eylül 2016): Güney Koreli haber kanalından çıkan yeni raporlar, eğimli ekranlı Not 7'nin büyük başarısını takiben, S7 Edge'nin satışlarının, eğri olmayan kardeşleri Galaxy'nin S7, iyi bir farkla, ayrıca şirketin çekici ekranların yetersizliği nedeniyle S6 Edge'in talebini karşılayamadığı son bir yıldaki keskin olayı (Samsung için!) De düşünürken, Edge varyantının o kadar fazla olacağını tahmin etmedi Gerçekten başarılı bir başarı elde edersiniz!) Görünüşe göre Kore Devi, iyi bir güç ve zihin açıklığıyla, düz ekran amiral gemisi çağının bittiğini kararlaştırdı. Veya en azından kendi amiral gemileri söz konusu olduğu sürece.

Bu gerçekleşirse, Galaxy S8'in iki eğri, ancak ekran boyutları 5.1 "(S8) ve 5.5" de iki değişkeni göreceksiniz. Bu bize kötü gelmiyor, ama düşüncelerinizi de öğrenmek istiyoruz. Söylenilen Galaxy S8 spesifikasyonları ekranla ilgili.

Ah, bu Galaxy S8 setleri, belki de Galaxy S8 Edge ve Galaxy S8 Edge Plus tarafından belirlenecek. Hmm? Belki Galaxy S9 ile, Samsung'un Kenarını pariteden tamamen ayırdığını göreceğiz.

Bize sorarsanız, Samsung yalnızca elinde kavisli görüntüler üretmek için yeterince iyi olduğu gibi görünmüyor, aynı zamanda önümüzdeki yılın bu zamanında - kullanıcıları en iyi şekilde değerlendirecek S8'in şaşırtıcı başarısından sonra bile şaşırtmayacağız. Samsung, A5 Edge, A7 Edge, J5 Edge, J7 Edge, A9 Edge, E5 Edge, S7 Edge etiketinde cihazları serbest bırakmayı planladığı vasat bir kullanıcı arayüzü (evet, aynı mağaza!) Ile birlikte en iyi kamera, , Vs. Şaşırır mısınız?

Orijinal makale:

galaxy-s8-camera

Galaxy Note 7'deki şaşırtıcı başarının ardından, Galaxy S8'in beklentisi, Samsung'un S Serisi üyesi Galaxy S8'in bir sonraki tekrarlaması için kolaylıkla her zaman yüksek olacak. Bugün, öne çıkan kamera 8MP'ye yükseltme yapacakken, S8'in arka kamerasında 12MP ve 13MP'lik sensörler bulunan çift kamera kurulumunun yapıldığı bildirilen yeni özellikler ortaya çıktı.

Tamamen lezzetli geliyor, değil mi? Not 7'den yeni Grace UX'ler ve Note 7'den yazılımla ilgili diğer her şey - S-Pen özellikleriyle ilgili kod öğeleri hariç - Android 7.0 Nougat'ın tabanında veya belki de Android 7.1'de olduğu gibi S8'e de yapacaktır.

Galaxy S8'de kamera kurulumunu tamamlayan diğer sensörün Sony'nin 13MP gizmo ünitesi olduğu biliniyor ve henüz özel model bilinmiyor. 12 MP sensörü Samsung'un kendisi tarafından geliştirilmiş olarak S5K2L2 olarak adlandırılıyor. .

Galaxy S8 söylentileri hakkında konuşurken, S8'in Sanal Gerçeklik (VR) platformuna ciddi bir düşünce ve büyük reklam verecek olması da bekleniyor. S8 bu tek nedenden ötürü müthiş bir 4K ekran gösterebilirdi. Mevcut piksel sayısı arttıkça, VR'deki deneyiminiz o kadar iyi.

Bugüne kadar Samsung, VR'ye duyduğu sevgiden dolayı açıktır - Not 7 ile Dişli VR'nin kanıtı - ancak S8 ile VR, TV Reklamlarının bir parçası olacak şekilde cihazın ana vurgulama özelliği haline gelebilir ve Samsung, Daha fazla VR içeriği hazırlama çabaları.

Galaxy S8, Samsung HQ'larda 'Project Dream' olarak adlandırılmak üzere söyleniyor ve bir sonraki işlemcisinin 10nm sürecini içerdiği söyleniyor.

Galaxy S8 ve S8 Edge Fiyatı

Ayrıca Galaxy S8 Edge fiyatının, 6000 yuan, 885 dolar civarında olduğunu da belirtti. Çok şaşırtıcı değil mi?

Ne diyorsun?

Galaxy S8 ön ekran tuşları doğrulandı

Yukarıdaki sızdırılan resimde de görebileceğiniz gibi, bu S8 Edge spesifikasyonlarını getiriyor, cihazın çözünürlüğü 3840 x 2160 piksele ayarlanıyor. Şimdi, 4K ekran çözünürlüğünün 4096 x 2160 olarak ayarlandığını biliyoruz. Öyleyse 4096 ve 3840 piksel arasındaki fark nedir? Ekran tuşlarında yer alan alan bu.

Bir benchmark listemizi buluncaya kadar, bunu doğrulamak zordur, ancak bunu en çok Ocak sonunda bitireceğiz. Düşünceleriniz

Şimdiye kadar Galaxy S8 Özellikleri

İşte Galaxy S8'in teknik belgesi şu an bu gibi görünüyor.

Ekran :  5.1 S8 için 2K ekran, S8 Edge için 5,5 "4K ekran (her ikisi de ince RAM teknolojisine sahip)
RAM :  S8 için 4GB RAM, S8 Edge için ise 6GB / 8GB RAM (her ikisi de LPDDR4X'e dayalıdır)
Depolama :  UFS2.1 depolama alanı (32 GB ve 128 GB varyantları Pikseller gibi olmalıdır)
İşlemci :  Snapdragon 830 / Exynos 8890 işlemci, 10nm teknolojiye dayanıyor

Fiziksel bir ev düğmesi yok elveda! (Tekrar doğrulanır, yukarıya bakın)
S8 Edge için çift kamera, belki siyah renkli baskı da
27 Şuba'ta çıkması muhtemel görünüyor
Galaxy S8 Plus, S Pen Yok

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları