Galaxy S8 parmak izi tarayıcısı arka tarafa yerleştirilebilir
Galaxy S8 parmak izi tarayıcısı arka tarafa yerleştirilebilir
Samsung'un yeni amiral gemisi hakkında iddialar gelmeye devam ederken, parmak izi tarayıcısı için yeni bilgiler geldi.

Galaxy S8'in optik parmak izi tanıma özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını öne süren sayısız söylenti var. Bu, ekranın parmak izi tarama teknolojisi içerdiği anlamına gelir. Samsung tedarikçilerinden biri son zamanlarda bunun gerçekleşmesini sağlayan bir bileşen başlattı ve bunun Samsung'un Galaxy S8 için kaynak sağlayabileceğine inanılıyor. Ancak, eğer yeni bir rapora inanılırsa, Samsung Galaxy S8 parmak izi tarayıcısını cihazın arkasına koyabilir.

Raporda ayrıca, Galaxy S8'in Samsung'un bu yılın başlarında Galaxy Note 7 ile tanıttığı bir iris tanıma sensörüne sahip olacağı belirtiliyor. Galaxy S8'in iris tanıma sensörünün Samsung'un kullandığıdan daha hızlı olacağı iddia ediliyor. Kötü muamele edilmiş doğum leğeni. Galaxy S8, iris tanıma teknolojisi ile piyasaya çıktığında, Samsung Pass hizmetini bir kez daha başlatmak için bankalar ve finansal kurumlarla yeniden bağlantı kurması söyleniyor.

Rapor, Galaxy S8'in evde bir düğmeye sahip olmayacağını ve ayrıca optik parmak izi tanıma özelliğinin olmayacağını iddia ediyor. Samsung'un, parmak izi tarayıcısını Galaxy S8'in arkasına koyacağını iddia ediyor; arka tarafında yer alan Google Pixel'in parmak izi tarayıcısına oldukça benziyor.

Samsung belli ki bu rapor hakkında yorum yapmadı, bu yüzden Galaxy S8'in parmak izi tarayıcının nereye yerleştirileceği belli olmayacak kadar erken. Umarım gelecek hafta daha netlik kazanırız. Galaxy S8, Şubat ayında MWC 2017'de açılacak.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları