Galaxy S8 ekranıyla devrim yapacak!
Galaxy S8 ekranıyla devrim yapacak!
Galaxy S8 hakkında dedikodular gelmeye devam ediyor. Sızıntılara göre Galaxy S8, ekran kasa oranıyla büyülecek bir akıllı telefon olacak. Xiaomi Mi Mix`e rakip mi geliyor?

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi Mi Mix modeli duyurulmuş ve %91.3 ekran kasa oranıyla teknoloji dünyasında oldukça ses getirmişti.

Şimdi ise Galaxy S8 ile ilgili ortaya çıkan bilgiler, telefonun buna benzer bir ekran deneyimiyle karşımıza çıkacağını gösteriyor.

Galaxy Note 7 olayından sonra Galaxy S8 ile ayrım yaratmayı ve tüketicilerin gönlünü kazanmayı hedefleyen Samsung, Galaxy S7'de yepyeni bir ekran kullanacak.

Yüzde 90'ın üzerinde ekran kasa oranı!

Ekran kasa oranı %90'ın üstünde olacağı söylenen Galaxy S8, OLED panel kullanacak. Hatırlarsanız Galaxy S7 edge modeli %76 gibi bunun gibi başarılı bir ekran kasa oranıyla beraber geliyordu. eğer söylentiler doğru çıkarsa, Galaxy S8 bu çıtayı epey yükseltmiş olacak.

sharp

Ekran konusu haricinde daha öncelikle parmak izi sensörünün de Galaxy S8'de hususi olacağını duymuştuk. Dedikodular, telefonun optik parmak izi sensörüne sahip olacağını ve böylece parmak izini çok daha hızlı bir tanıyacağı yönündeydi.

Bakalım Galaxy S8 ile alakalı bu denli heyecan veren iddiaların ne kadarı doğru çıkacak.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları