Fiyatıyla dudak uçuklatan Galaxy Note 9 kılıfı!
Fiyatıyla dudak uçuklatan Galaxy Note 9 kılıfı!
Samsung‘un bu seneki iddialı modeli olan Galaxy Note 9 kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dört değişik renk alternatifi ile kullanıcıların karşısına çıkan Note 9’a değişik bir hava katan Caviar işletmeyi, olağanüstü bir kılıfla karşımıza çıktı. İşte huzurunuzda, altın kaplama Galaxy Note 9 kılıfı!

Rusya’da bulunan lüks uslu telefon firmayı Caviar, oldukça konuşulacak Galaxy Note 9 kılıfını satışa sundu. Note 9 modelinin arka yüzeyini bütün olarak 1 kg 24 ayar altın ile süsleyen şirket, görenleri kendine hayran vazgeçti.

Rus özelleştirme firmayı, altın gravür, timsah teni, ve eşi bir hayli değişik materyali Note 9 üzerine uygulayabiliyor. Fakat bunlar arasında en dikkat sürükleyen modelinin ise ”Fine Gold Edition” olduğunu söyleyebiliriz. Altın kaplama Galaxy Note 9 modeli, 60 bin dolardan alıcılarını bekliyor.

gsmarena_006

Lüks düşkünü uslu telefon kullanıcılarına, hitap eden şirket piyasa özel olarak hazırlayıp sunduğu bir hayli makineyle büyük bir alkış topluyor. Kullanıcıların ceplerinde sanki bir mirasla gezmelerine olanak veren işletme son olarak piyasaya sunduğu Fine Gold Edition modeliyle de tüm dikkatleri üzerine sürüklemeyi muvaffak olduğunu söyleyebiliriz.

 

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları