Dünyanın İlk Sertifikalı Kriptopara Hesap Yönetimi Ve Bitcoin Faiz Getirisi Şirketi
Dünyanın İlk Sertifikalı Kriptopara Hesap Yönetimi Ve Bitcoin Faiz Getirisi Şirketi
Birçok kriptopara birimi geçtiğimiz yıl yaşadığı büyük kayıplardan sonra büyük bir gerileme trendine girmişti.

 Bu itibar kaybından sonra da piyasaya temkinli yaklaşan birçok yatırımcının ve girişimcinin kriptopara dünyasına bakışı değişti. Ancak özellikle 2019 yılının başından itibaren devam eden süreç göz önüne alındığında bitcoin fiyatının artan bir trende girmesi kriptoparaların yeniden tercih edilen yeni nesil yatırım araçlarından biri haline dönüşmesini sağladı. Bu kapsamda BTC veya altcoinlere yatırım yapmayı düşünüyor ve yatırımlarınızın orta ve uzun vadede kar getirmesini hedefliyorsanız, bu durumda mutlaka uzman bir kriptopara danışmanlığı ve yatırımı gerçekleştiren şirketlerle çalışmak tüm yatırımcıların faydasına olacaktır. Bu alanda dünyada bir ilk olan kriptopara hesap yönetimi hizmeti ve bitcoin faiz getirisi sunan, geçtiğimiz yıl Londra’da kurulmuş ve hesap yönetim sertifikalarını tamamlamış olan Bitcofly şirketini biraz daha yakından araştırabiliriz.

Sektörün kriptopara konusunda uzun yıllardır uzmanı olan bireysel yatırımcılar tarafından kurulmuş olan bu şirket, müşterilerinin orta ve uzun vadede istikrarlı bir gelir elde etmesini sağlamak amacıyla dünyanın en büyük kriptopara piyasalarında alım satım yaparak tüm işlemlere kar ortaklığı hizmeti sunuyor. Profesyonel bir kripto para analisti ve yatırımcısı olan, Southhampton’da finans yönetimi eğitimi almış, portföy yöneticisi ve finans uzmanı Thomas Axelsen ve ekibi tarafından kurulmuş olan bu firma, müşterilerinin şirketin borsalardaki yatırımlarına ortak olmasıyla kriptopara alım ve satım işlemleri ile elde edilen kazanç üzerinden düşük komisyon oranları ile stabil gelir elde etmelerini sağlıyor. Bunun yanında günlük, haftalık, aylık, altı aylık ve yıllık zaman dilimleri seçenekleri ile yatırımcılarına sabit Bitcoin faiz getirisi kazanma imkanı sunuyor.

Sizler de profesyonel bir kriptopara piyasası uzmanı ve yatırımcısı olan bu şirket ile birlikte hareket etmek ve yatırım kararlarına ortak olmak istiyorsanız, veya cüzdanlarınızdaki hareketsiz duran bitcoinlerinize faiz getirisi kazanmak istiyorsanız Bitcofly şirketi ile iletişime geçebilir, orta ve uzun vadede istikrarlı kazanç elde etme şansına sahip olabilirsiniz.

Hesap Yönetimi Ve Faiz Geliri Nedir?

Dünyada kriptopara hesap yönetimi konusunda bir ilk olma özelliği taşıyan Bitcofly, dünyanın en büyük kriptopara borsalarında alım-satım gerçekleştiren ve elde ettiği gelir ile yatırımcılarına belirli komisyon oranlarında kar payı ortağı olmalarını sağlayan yeni nesil bir yatırım platformudur. Bu platformda görev alan yatırım uzmanları ve analistler anlık olarak 7 gün 24 saat verileri incelemekte ve yatırım kararlarını en doğru yönde ve en yüksek kar marjı sağlayacak şekilde piyasada gerçekleştirmektedirler. Kriptopara borsa analistleri ve uzmanları anlık olarak kriptopara piyasalarından aldığı verileri doğru ve nitelikli programlar yardımıyla yorumlamakta ve güvenilirliğini teyit etmektedirler. Bu süreç içerisinde yatırımcılara ve şirkete ait toplam yatırım miktarı ile kısa vadeli olacak şekilde açılıp kapanan işlemler (scalping yöntemi) gerçekleştirip, işlem hacmi en yüksek kripto para birimlerinin alım satım işlemlerini yaparak yatırımların kısa dönemde getiri elde etmelerini sağlamaktadır.

Sizler de yapacağınız kriptopara yatırımları için güven veren bir platformun uzmanlığına ihtiyaç duyuyorsanız, sektörün önde gelen ve kriptopara yatırımları konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Bitcofly  ile ilgili deneyim sahibi olabilirsiniz.

Bitcofly’ın Sağladığı Yatırım Seçenekleri Nelerdir?

Bu yatırım şirketine ait ana iki tür yatırım seçeneği bulunuyor. Bunlardan ilki; bitcoin faiz getirisi hesabı, ikincisi ise hesap yönetimi sistemidir. En çok tercih edilen yatırım türlerinden biri olan faiz hesabı; yatırımcıların günlük, haftalık, aylık ya da yıllık bazda yapmış olduğu yatırımların bitcoin değeri üzerinden bir hesaba yatırılıp belirli bir süre sonunda mevduat geliri elde etmesi ile birebir benzerdir. Yatırımcıların sıklıkla tercih ettiği bir yatırım türü olan Bitcoin faiz hesabı, yatırımcıların anaparalarının hiçbir şekilde eksiye düşmeden, bakiyelerinin hiçbir şekilde yatırım ile değerlendirilmeden, seçilen vade oranı sonunda faiz kazancı elde etme imkanı sağlamaktadır.

bitcoin-uzun-vadede-durdurulamaz

Sizler de Bitcoin yatırımlarınız için bu yatırım türünü seçerek vade sonunda hem faiz geliri elde edebilir hem de hiçbir yatırım riski kaygısı taşımadan anaparanıza oranla tamamen rsiksiz bir kazanç sağlayabilirsiniz. Bu yatırım sisteminde ikinci bir yatırım seçeneği ise; ktipto  para hesap yönetimi sistemidir. Bu yatırım türünde yatırımcılar, Bitcofly’ın uzman yatırımcılarının borsalarda yapmış olduğu işlemlere tercih ettikleri miktar ile ortak olmaktadırlar.  Uzmanlar en doğru yatırım seçeneğini borsalara yansıtarak majör kriptopara birimlerine özellikle anlık al-sat, yani scalping yöntemi ile kazanç elde etmeyi amaçlamaktadır. Yapılan yatırım işlemi sonrasında elde edilen kazanç, şirketin kar üzerinden %50 komisyon almasından sonra kalan %50 kar ile anapara müşteri hesabına otomatik olarak yansımaktadır. Bu yatırım türünde hiçbir zaman tüm işlemlerin ard arda %100 başarı sağlaması gibi bir durum hiçbir zaman söz konusu değildir. Ancak genel tabloya bakılırsa gerçekleşen işlemlerin ortalama %70 gibi bir oranda artıda kapatılmış şekilde sonuçlandığı Bitcofly hesap geçmişinden de görülmektedir. Karlı işlemlerin de kısa vadeli yatırımlar olmasına bağlı olarak günlük %0.50 gibi bir getirisi olduğu yatırım geçmişinden de incelenebilir. Bu da scalping yöntemi ile orta ve uzun vadede hedeflenen belirli karlılık oranının sağlandığını da göstermektedir.

Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Bitcofly şirketinin yapılan yatırımlar doğrultusunda ne kadar kazanç elde edileceğini söylemek oldukça zordur. Bunu tahmin etmek için mutlaka sistem, belirli bir süre zarfında tecrübe edilmelidir. Bunun sağlandığı takdirde yapacağınız yatırımlar doğrultusunda elde edeceğiniz toplam kazanç ilerleyen dönemler için tahmin edilebilir. Bu platform üzerinde yapılan yatırımların miktarına, riskine, yatırım seçeneklerine göre ve vadeye göre kazanç elde edilecek miktarın tutarı mutlaka değişkenlik gösterecektir.

Ancak yatırım miktarı doğrultusunda faiz hesabı yatırım seçeneğinden ne kadar kazanılacağı hesaplanabilir. Bunun için faiz hesabı yatırımı hakkında bilgilerin yer verildiği sayfada oranlar üzerinden hesaplama yapılabilir. Burada yer alan güncel faiz oranlarını baz alarak günlük, haftalık, aylık, altı aylık veya yıllık süreçte ne kadar Bitcoin faiz getirisi elde edilebileceğini hesaplamak mümkündür.

Bitcofly Yatırım Prensibi

Bitcofly yatırımcıları ve kriptopara uzmanları belirtildiği üzere kriptopara yatırımcılarının, yatırımlarından orta ve uzun vadeli dengeli bir gelir elde etmesini sağlamak için oldukça kapsamlı ve avantajlı yöntemleri uygulamaktadır. Bu anlamda son derece başarılı bir otomatik yazılım robotuna sahip olan bu şirket, anlık olarak tüm temel piyasalardan kriptopara verilerini çekerek ayrıca manuel analiz süzgecinden geçiriyor.

Detaylı bir borsa veri geçmişine sahip olan finans ve uzman yatırımcı kadrosu doğru anda alım ve satım işlemleri gerçekleştirerek yatırımlarının kısa süreli işlemler ile kar elde etmesini sağlıyor. Bu çerçevede tüm dünyadan kriptopara yatırımcılarını şirket hakkında bilgi sahibi olmak için kendilerini platformlarına davet ediyor.

Yatırımların Avantajları Nelerdir?

Dünyada ilk olma özelliğine sahip olan Bitcofly, forex, borsa yatırımları, geleneksel portföy yönetim şirketleri ve varlık danışmanlığı gibi platformlara karşı alternatif bir yatırım kanalı olacak şekilde kripto para dünyasında var olarak kullanıcısına birçok fayda ve avantaj sağlamayı amaçlıyor. Bu avantajlardan en önemlisi de kullanıcıların tercih ettikleri vade sonunda bitcoin faiz kazancı elde ederek veya hesap yönetimi sistemine yatırım yaparak bitcoin yatırımlarının sürekli değerlenmesi olarak görülebilir.

Ayrıca bu şirketin platformu üzerinde dilediğiniz an yatırım işlemlerinizi iptal etme ve ana paranızı yatırım süresinin bitmesini beklemeden çekim talebinde bulunma seçeneğine sahipsiniz. Bitcofly’ın en önemli özelliği hiçbir zaman çekim işlemleriniz için bekleme, erteleme yapıp yatırımcıların çekim yapmalrına engel olmamaktadır. Bunun yanında önemli özelliklerden biri, 7/24 çalışan destek kadrosu ile yatırımcılara her an sınırsız destek imkanı sağlamaktadır.

Bitcofly yazılım uzmanları şu anda “Cryptorobot” isimini verdikleri yapay zeka algoritmasına sahip, kriptopara borsalarıyla entegre olacak şekilde çalışabilen otomatik al-sat yazılım robotunu kullanıcılarıyla buluşturmayı hedeflemektedir. Bu yazılım ile, isteyen yatırımcılar önceden tecrübe ettikleri tüm grafiksel kriterleri robot yazılıma tanıtıp borsalarda işlemlerini bireysel yatırımcı olarak otomatik olarak gerçekleştirebileceklerdir.

Ayrıca çok yakında tanıtılacak olan Bitcofly Visa banka kartı ile kart sahipleri Bitcofly hesaplarında bulunan Bitcoin bakiyelerini dünyanın her yerindeki ATM lerden nakit paraya dönüştürüp çekebilecekler veya alışverişlerinde kullanabilecekler.

Bitcofly'a Nasıl Yatırım Yapılır?

Eğer siz de dünyanın ilk kripto portföy yönetimi firmasının bir parçası olmak ve sistematik bir şekilde kazanç elde etmek istiyorsanız öncelikli olarak gerekli kayıt işlemlerini yerine getirip mail onayından sonra kullanıcı paneline girip, yatırım türleri arasında tercih yapmanız gerekmektedir.

Hangi yatırım aracını seçeceğinize karar verdikten sonra düşündüğünüz yatırım miktarını kullanıcı paneli üzerinden kişisel bitcoin adresinizi oluşturarak gönderim yapabilirsiniz. Seçtiğiniz yatırım kanalı aracılığı ile yatırımlarınızın Bitcofly tarafından anlık olarak kriptopara borsalarında al-sat şeklinde yapılan işlemleri izleyebilir ya da tercih ettiğiniz mevduat süresi sonunda faiz kazancı elde edebilirsiniz.

Bitcofly şirketinin bilgileri, yatırım seçenekleri, işlem tarihçesi veya faiz hesabı ile ilgili daha detaylı bilgi elde etmek ve farklı konularda danışmak için şirketin resmi web sitesini ziyaret edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

www.bitcofly.com

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları