2019 iPhone'lar diğer cihazları kablosuz olarak şarj edebilecek
2019 iPhone'lar diğer cihazları kablosuz olarak şarj edebilecek
Huawei’nin Mate 20 Pro’sı, şaşırtıcı derecede faydalı olduğunu düşündüğüm zarif bir parti numarası sunuyor: Sırtına yerleştirilen diğer cihazları kablosuz olarak şarj edebiliyor.

Benzer bir özellik Samsung'un Galaxy S10'unda da ortaya çıktı ve şimdi güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo'ya (ve MacRumors aracılığıyla) göre 2019 iPhone'lara doğru yol alıyor.

Kuo ilk Şubat ayında özelliğe işaret etti, ancak bugün Apple'ın bu özelliği daha kullanışlı hale getirmek için daha büyük piller içereceğini de öne sürerek girişini yineledi. Apple'ın az önce kablosuz olarak şarj edilebilen AirPod'lerini piyasaya sürdüğünü ve özellikle de AirPower'ın ölümünü göz önünde bulundurarak zamanlama doğru görünüyor.

Huawei ilk kez kablosuz olarak ters şarj olduğunu açıkladığında, onun yardımını sorguladım. Telefonunuzu bir yerde bırakmanızı gerektirir - benim gibi bir bin yıllık için zor bir başarı - ve bir dava kullanmazsanız, temelde cihazınızı çizmeye davet ediyoruz. Aynı zamanda oldukça yavaş.

Yine de yararlı buldum. Bazı durumlarda, tamamen dolduramasam bile, bir arkadaşımın akşam yemeğinde ölmekte olan telefonunu canlı tutabileceğim anlamına geliyordu. Apple’ın durumunda, hem AirPods hem de Apple saatin kablosuz olarak şarj edilmesi durumunda ekstra bir anlam ifade ediyor. Yeni iPhone'ların Qi protokolünü kullanarak diğer cihazları şarj edebilmesi gerektiğinden, Apple bu özelliği kendi cihazlarına da özel kılıyor gibi görünmüyor.

Bu yılki iPhone'larda gerçekten daha büyük pillere yol açarsa, daha da iyi. Kuo, 6.5 inçlik model için yüzde 10-15, 5.8 inçlik cihaz için yüzde 20 ila 25 arasında bir artış olduğunu; Bu, geleneksel olarak çiğ miliamp saatlerinde güç verimliliğini ve inceliği öncelikli yapan Apple için dikkate değerdi. Ne yazık ki, iPhone Xr aynı tedaviyi görmüyor gibi görünüyor, Kuo da yüzde 0 ila 5 daha büyük bir pil öngörüyor.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları