• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Xiaomi dayanıklılık testlerinde sınır tanımıyor!

#1
Geçtiğimiz günlerde Xiaomi Başkanı Lin Bin, Redmi Note 7 ile ceviz kırarak gündeme oturmuştu. Akıllı telefonlar için dayanıklılık testlerinde ilginç uyarlamalar görmeye, son zamanlarda alışır bir hale geldik. Ancak Xiaomi'nin üst düzey yetkilileri, dayanıklılık testlerine farklı boyutlar kazandırmaya başladı. Hepimizin ilgisini çekebilecek yeni Xiaomi dayanıklılık testine hep birlikte göz atalım.
Xiaomi CEO’su Redmi Note 7 ile ceviz kırdı!

Xiaomi dayanıklılık testleri ilgi çekiyor!

Xiaomi yetkililerinin yayınladığı son videolar, genellikle Redmi Note 7 üzerinde yoğunlaşmış durumda. Şirketin bu model için özel bir çabası olduğu bir gerçek. Xiaomi'nin Redmi'den sorumlu başkanı Lu Weibing, Lin Bin'in ardından dayanıklılık testleri furyasına katıldı. Önceki videonun aksine, bu videolarda cihazın test sonrası durumunu görmemiz mümkün. Ayrıca diğerlerinden daha dikkat çekici de denilebilir.
Redmi Note 7 modeliyle ceviz kırıldığını, merdivenlerden yuvarlandığını, kesme tahtası olarak kullanıldığını daha önceden görmüştük. Ancak karpuz parçalamak için kullanılması biraz farklı sayılabilir. Test sonrası cihazda herhangi bir sorun yok gibi gözüküyor. Tabii evde denemenizi tavsiye etmiyoruz. Xiaomi yaptığı farklı pazarlama stratejisine nasıl ve ne kadar devam edecek henüz bilmiyoruz. Ancak karşı markalardan da benzer yanıtlar beklenebilir.
The post Xiaomi dayanıklılık testlerinde sınır tanımıyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Devamını Oku...
 
Yukarı