• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Windows 10 da Netcad 5.2 çalışıyor mu

Arkadaşlar windows 10 da netcad 5.2 çalışıyor mu çalışıyorsa bana nasıl yükleyeceğimi anlatabilir misiniz indirme linki atabilir misiniz ? (win 10 home 64 bit)

Neden 5.2 derseniz staja başladım iş yerinde 5.2 var o kullanılıyor normal de üniversitede 7.0 gösterildi onda da kullanıcı adı şifre gerekiyor herhalde neyse durum bu çalışıyor mu link atabilir misiniz ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Daha fazla Gör: car racing games download for mobile | samsung ringtone | truyen ma. İyi eğlenceli!

Son düzenleme:

Abdullah

abdullahbozdag.com
Yetkili Kişi
İndir 1 (MEGA NZ)
İndir 2 (GOOGLE)
(İndirlerden birine basın indirin)

Kurulum :

Kurulum:
1- Bilgisayarınızı f8 ile sürücü imza zorlamasını devre dışı bırak seçeneğini seçerek açın
2- Hasp_hl_driver_setup.rar dosyasını çıkartıp kurunuz. kurulum
tamamlandıktan sonra
3- Hasp_lm_setup.rar dosyasını çıkartıp kurunuz.
ve son olarak NETCAD.rar ı çıkartın ilk olarak netcad 5.2 i daha sonra
4- Yüklemek istediğiniz modülleri kurunuz.
bütün modül yüklemeleri bittikten sonra sanal hasp sürücüsünü de
kurun.
5- Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
6- netcadi netcad simgesinden değil, netcad 5.2 gis simgesinden çalıştırın
kurulum tamamlandı artık netcadi çalıştırabilirsiniz.

Uyarı: ilk açılışta netcad lisans dosyalarını güncellemedi diye uyarı verirse dokunmayın netcad kendini açana kadar bekleyin daha sonra bu uyarıyı kapatın.

Son düzenleme:
Hocam selamlar .
Bu dediğinizi win10 pro 64 bit yeni sürüme falan yapabilir miyiz acaba?
Ben kaç kere YouTube falan çok yöntem denedim yapamadım maalesef

Bu adımlarla kesin oluyor mu acaba? Win 10 64 bit de ?

Ya da bu hangi si için win 10 oluyor da 32 mi 64 bit için. Mi acaba?

Abdullah

abdullahbozdag.com
Yetkili Kişi
Hocam selamlar .
Bu dediğinizi win10 pro 64 bit yeni sürüme falan yapabilir miyiz acaba?
Ben kaç kere YouTube falan çok yöntem denedim yapamadım maalesef

Bu adımlarla kesin oluyor mu acaba? Win 10 64 bit de ?

Ya da bu hangi si için win 10 oluyor da 32 mi 64 bit için. Mi acaba?
Muhtemelen hepsinde olur hocam denemekten çekinmeyin

Tamamdır teşekkürler. Daha kurmadım da win10 bu. Daha önce kaç kere win 10 da denedim olmadı bu sefer netten lisans aldım win10 almışken deneyim dedim ama netcad den çekincem vardı win10 da

Abdullah

abdullahbozdag.com
Yetkili Kişi
Tamamdır teşekkürler. Daha kurmadım da win10 bu. Daha önce kaç kere win 10 da denedim olmadı bu sefer netten lisans aldım win10 almışken deneyim dedim ama netcad den çekincem vardı win10 da
NOT : Bilgisayarınızın (“Sürücü imza zorlamasını devre dışı bırak”)
seçeneğini seçerek açın.
NOT 2: Antivirüs programınızı kapatmayı unutmayın.​
Windows 8, 8.1 ve Windows 10 için sürücü imza zorlamasını devre dışı bırakma:
  1. Bilgisayarınızı klavyenizde bulunan “Shift” tuşuna basarak yeniden başlatınız.
  2. Açılan menüde bulunan “Sorun Gider” seçeneğine tıklayınız.
  3. Sonraki menüde “Gelişmiş Seçenekler” seçeneğine tıklayınız.
  4. Yeni açılan menüde “Başlangıç Ayarları” seçeneğini tıklayınız ve “Yeniden Başlat” butonuna basınız.
  5. Son olarak karşınıza çıkan ekranda 9 adet şeçenek olacaktır.
  6. Bu aşamada seçenekler yukarıdan aşağıya doğru sayısal tuşlar ile seçilmektedir. (Bazı seçeneklerde F tuşları ile seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. F1 – Birinci seçenek, F2 – İkinci seçenek gibi.)

@Abdullah Hocam dediğiniz gibi her şeyi yaptım ama ekran gelir gibi oluyor gidiyor neden ki acaba ? Yönetici olarak calistirmadim ama kurarken dosyaları alakası var mıdır ki. Yapan nasıl yapıyor anlamıyorum :)

Şu 5.2 olana tıklıyorum

IMG_20181126_115954.jpg

Yukarı