• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Spotify sanatçı engelleme özelliği geliyor

#1
Günümüzün popüler dijital müzik servisi Spotify uzun bir süredir beklenen önemli bir özelliğini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Spotify sanatçı engelleme özelliği ile birçok kullanıcının isteğini yerine getirmiş olacak. İşte detaylar.
Spotify araç içi müzik çalar çıkarıyor!
Spotify sanatçı engelleme beta testlerine başladı!

Spotify ilk olarak 2017 yılında gündeme gelen sanatçı engelleme özelliğini yeniden gündeme getirdi. Aylık 200 milyon kullanıcı sayısına sahip olan Spotify'dan yıllardır en çok talep edilen özellik olduğu belirtilen sanatçı engelleme özelliği beta testlerine başladı.

Bazı iOS kullanıcılarına sunulan sanatçı engelleme özelliği sayesinde, kullanıcıların dinlemek istemedikleri sanatçıların şarkılarının, karışık listeler ve sanatçı radyoları arasından çıkmasının önüne geçmiş olunacak. Ancak eğer engellediğiniz sanatçı başka birisiyle düet yapmışsa bu şarkıyı görmeye ve dinlemeye devam edeceksiniz. Beta aşamasında olan bu özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı ise şu an için bilinmiyor.

Android tarafında ise kişilerin kendi müziklerini uygulama içerisine aktarmasına olanak sağlayan bir özellik üzerinde çalışan Spotify, Tidal ve Apple Music gibi güçlü rakiplerine rağmen tüm dünya genelinde oldukça popüler.
The post Spotify sanatçı engelleme özelliği geliyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Devamını Oku...
 
#2
Spotify, kullanıcı deneyimini daha iyi hale getirmek için yeni ve güçlü özellikler eklemek için çalışıyor.
Ancak yine de MP3 çalarlar gibi Spotify müziğine ve çalma listelerine erişemeyen bazı cihazlar var. Spotify müziğini diğer cihazlarda da çalmak istiyorsak, Audify Free Spotify Downloader gibi üçüncü taraf yazılımı sayesinde Spotify to MP3 yazılımını dönüştürmemiz gerekir. Biraz karmaşık.
Bu yüzden, Spotify'ın tüm cihazlarla ve Spotify hesabı olan oynatıcılarla uyumlu olacağını umuyoruz. Bekliyorum.
 
Yukarı