• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Spotify Premium öğrenci indirimi Türkiye'de

Mikssa

Sanalyer Üyesi
#2
Spotify Music Converter, tüm Spotify ücretsiz kullanıcılarının DRM'yi Spotify'dan kaldırma ve Spotify müziğini MP3, AAC, WAV, FLAC, M4A, M4B, vb. Ücretsiz Spotify kullanıcılarının çevrimiçi müzik dinleyebileceğini biliyoruz, ancak çevrimdışı indirme veya oynama hakkı yoktur. Ancak şimdi, DRM korumasını kırmak ve müziği sıfır kayıp kalitesiyle uyumlu çoklu formatlara dönüştürmek için bu DRM temizleme aracını kullanabilirsiniz. En önemli avantajı, tüm Spotify müziklerini herhangi bir cihazda sınırsız olarak indirip dinleyebilmenizdir. Tuneskit hakkında daha fazla bilgi kontrol edebilirsiniz.
 

JunnyAnna

Sanalyer Üyesi
#3
Birkaç ay önce aynı sorunla karşılaştım, benim seçeneğim üçüncü taraf yazılımları kullanmaktır Premium hesap olmadan çevrimdışı oynamak için Spotify'ı MP3, AAC, WAV, FLAC, vb. İndirmek ve dönüştürmek için Windows için Spotify Music Converter. Araç, Spotify ücretsiz kullanıcılarının daha az ödeme ile premium bir hesap almaları içindir. Belki deneyebilirsiniz.
Daha fazla bilgi için: Spotify Premium Free'yi edinin
 
#4
Piyasadaki Spotify müzik dönüştürücüler söz konusu olduğunda, çok sayıda Spotify müzik dönüştürücüsü var. Tunelf Spotify Music Converter'ı size tavsiye etmek istiyorum. Tunelf Spotify Music Converter, Spotify'dan mp3 kopyalayabilen ve Spotify müziğini herhangi bir sınırlama olmaksızın yaygın ses formatlarına indirebilen mükemmel bir Spotify Müzik Dönüştürücüdür. Sadece bir dene.
 
Yukarı