• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Spotify Premium güncellemesi önemli yenilikler getirecek!

#1
Dünyanın en çok kullanılan çevrimiçi müzik platformu Spotify, mobil platformlar için güncelleniyor. Spotify Premium güncellemesi önemli yenilikleri de beraberinde getiriyor.
Spotify Premium güncellemesi önemli yenilikler getirecek!

Popüler çevrimiçi müzik platformu bugün almış olduğu son güncelleme ile birlikte birçok önemli özellik Premium kullanıcılarına sunuluyor.
Spotify’dan akıllı saat kullanıcılarına müjde!

Spotify Premium güncellemesine şöyle bir baktığımızda ise kişiye özel sanatçı radyoları ve baştan aşağıya yenilenmiş arama özellikleri bizleri karşılıyor. Yeniden tasarlanan arama özellikleri sayesinde kullanıcılar artık arama yaptıkları şarkıya benzer şarkıların listesi de kullanıcılara sunulacak. Böylece kullanıcılar aradıkları türdeki tüm benzer şarkılara da ayrı bir listeden ulaşabilecek.
Önemli özellikleri beraberinde getiren Spotify Premium güncellemesi ile birlikte kullanıcılar kendilerine özel radyolara da sahip olacaklar. Yenilenen kişileştirilmiş radyolar Premium kullanıcılarının tercihlerine göre şekillenecek. Bu da şu anlama geliyor ki, Premium kullanıcılarının isteklerine göre, listeler oluşturularak sunulacak. Bu listeler ise sık sık güncellenecek. Ayrıca bu özellik çevrimdışı olduğunuz zaman da kullanılabilecek. Yetkililer tarafından açıklanan bilgilere göre, bu sistemin Haftalık Keşifler ile birebir aynı algoritmaya sahip olduğu da belirtildi. Son olarak ise güncellemenin gün içinde tüm dünyadaki Android ve iOS kullanıcıları için yayınlanacağı da duyuruldu.
The post Spotify Premium güncellemesi önemli yenilikler getirecek! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Devamını Oku...
 

Mikssa

Sanalyer Üyesi
#2
Benim seçimim değiller. Benim seçeneğim Spotify müziğini MP3, AAC, WAV, FLAC, M4A, M4B vb. Formatlara dönüştürmek için bir araç-Spotify Müzik Dönüştürücü Windows kullanmak. Dönüştürme işleminden sonra, herhangi bir cihazda Spoitfy müziğini sınırlama olmaksızın indirmek ve çalmak benim için çok daha kolay olacak. Bundan önce, yalnızca Spotify premium kullanıcılarının bu hakka sahip olduğunu biliyoruz. Ancak şimdi, Spotify müziğini ücretsiz olarak indirmek ve özgürce oynamak için bir araç kullanabilirsiniz. Tuneskit Yazılımı hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Umarım bu ipucu sizin için yararlıdır.
 
#4
Spotify Premium'a yükseltme yapmak, çevrimdışı oynatma, sınırsız atlama, reklamsız şarkı vb. Gibi çalma listelerinin keyfini çıkarmak için hoş bir müzik deneyimi olabilir.
Her ay için ödeme yapmak küçük bir ödeme değildir, bu yüzden Spotify Premium'u sonsuza dek bedavaya almak için Spotify müziğini yerel dosyalara indirmek ve dönüştürmek için profesyonel Spotify Downloader Mac'i kaçırmayın.
Spotify Premium özelliklerinizle hesapsız eğlenin.
 

JunnyAnna

Sanalyer Üyesi
#5
Spotify müzik indirmek ve PC için Ücretsiz Spotify Müzik Converter ile MP3, AAC, vb formatına dönüştürmek için kullanılır. Spotify ücretsiz kullanıcısıysanız, Spotify'ı indirmenin veya ücretsiz hesapla Spotify'ı çevrimdışı oynamanın bir hakkı olmadığını biliyor olabilirsiniz. Spotify'ı indirmek veya çevrimdışı oynamak istiyorsanız, premium hesaba yükseltmeniz gerekir. Neyse ki, şimdi DRM korumasını kırmak için bu aracı kullanabilirsiniz. Dönüştürmeden sonra, Spotify'ı herhangi bir cihazda sınırlama olmadan dinlemeniz çok uygun olacaktır. Daha fazla bilgi için: Apple Watch'ta Spotify Müzik Nasıl Oynanır
 
Yukarı