• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Spotify Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da!

#1
Spotify, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölgeleri’nde bulunan 13 ülkede* faaliyete başlayarak, global ayak izini toplamda 78 pazara taşıyor.


%100 Arap kullanıcı deneyimi ile MENA Bölgesi’nde hizmetlerine süregelen Spotify, müzikseverlere en popüler mahalli ve internasyonal müziklerin yanı dizi Today’s Top Arabic Hits, Oriental Chill Vibes ve Arabic EDM benzer biçimde mahalli şekilde düzenlenmiş bir dizi çalma listesinin zenginliğini de sunuyor. Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da kullanıcılar, Spotify Free ile müziğin tadını çıkarabilecekleri gibi Spotify Premium üyeliği yardımıyla üst seviye bir Spotify deneyimi de yaşayabilecek.


Spotify Pazarlardan Sorumlu Global Başkan Cecilia Qvist mevzuyla ilgili olarak şunları söylemiş oldu: “Spotify’ın bugünden itibaren Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da kullanıcıların erişimine hazır olmasından oldukca heyecanlıyım. Spotify, her moda ve her ana uygun lokal olarak düzenlenmiş düzinelerce çalma sıralaması ve hem free hem Premium kullanıcılarının hizmetine sunduğu milyonlarca şarkı kataloğuna erişim imkanı ile %100 Arap kullanıcı deneyimi sunarak faaliyete başlıyor. Müzikseverler ek olarak, ilk günden itibaren, onların hem lokal hem internasyonal sanatçılara ilişik yeni müzikleri basitçe keşfetmelerini ve paylaşmalarını sağlayacak Spotify’ın kişiselleştirilmiş müzik önerilerinin de tadını çıkarak.”


Bugün ayrıca, Global Cultures initiative (Global Kültür İnisiyatifi)’in bir parçası olan Spotify Arab Hub’ın da çok yakın zamanda lanse edilen Latin Hub ve Afro Hub’ı takiben hayata geçmiş olduğu gün. Arab Hub, bu müziği sevenler için dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar Arap müziğin Spotify’daki merkezi niteliğinde olacak.


*Yeni pazarlar: Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Umman, Katar, Bahreyn, Cezayir, Fas, Tunus, Ürdün, Lübnan, Filistin Toprakları ve Mısır.

Devamını Oku...
 

Mikssa

Sanalyer Üyesi
#2
Dürüst olmak gerekirse, Spotify müziği hakkında daha fazla şey bildiğim kadarıyla Spotify müziğinin, şarkıların MP3, AAC vb. Formatlarının kayıpsız kalitede nasıl dönüştürüleceği ile ilgili. Spotify'dan müzik indirdiyseniz, spotify'daki müziğin DRM korumalı olduğunu biliyor olabilirsiniz, eğer ortak formatta tadını çıkarmak istiyorsanız, belki de önce DRM korumasını kırmak için bir DRM temizleme aracı-Spotify Müzik Dönüştürücü kullanmanız gerekir. Benim için program Spotify için Music Converter olarak adlandırılmıştır. Bu aracı kullanarak müziği kolayca genel formata dönüştürebilirsiniz. Artık Tuneskit yazılımı üzerindeki detay fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz. Bu ipucunun size yardımcı olmasını dilerim. İyi şanslar.
 
#4
Spotify daha fazla ülkede satışa sunulacak. Hiç şüphe yok ki Spotify, müzik akışının en yararlı ve zevk verici olanlarından biri. Ayrıca, kullanıcıların müzik kitaplığına erişmeleri için ücretsiz ve ücretli planlar sunar.
Spotify files offline but also MP3, FLAC, WAV, AAC, etc. You will not miss a professional Spotify Converter called AudFree Spotify Music Converter that converts it to formats. free and paid subscribers. AudFree Software'den geliyor.
Böylece, Spotify'ın bulunmadığı bir ülkede olsanız bile, Spotify müziklerini iyi dinleyebilirsiniz.
 

JunnyAnna

Sanalyer Üyesi
#6
Spotify için, ücretsiz kullanıcıysanız, çevrimiçi Spotify dinleyebilirsiniz. Ancak, çevrimdışı oynamak için Spotify'ı MP3'e indirip dönüştürmenin bir yolu yoktur. Neyse ki, artık DRM korumasını kaldırmak ve herhangi bir müzik çalarda sınırsız olarak çevrimdışı çalmak için MP3, AAC, M4A, WAV, vb.'ye müzik dönüştürmek için Spotify Music Converter Mac'i kullanabilirsiniz. Audcope yazılımı hakkında daha fazla bilgi kontrol etmek için.
 
Yukarı