• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Spotify için Zaman Kapsülü özelliği geldi!

#1
Spotify yeni bir kişiselleştirilmiş oynatma listesi özelliği olan Zaman Kapsülü (Time Capsule) ile kullanıcıları zamanda geriye götürüyor. Geçmişten sizin en beğeneceğiniz parçaları bir araya getirecek liste size nostalji yaşatacak. Spotify, Apple’ı ikiye katladı! Spotify kullanıcıları geçmişe götürecek Belki 80’ler, 90’lar belki de 2000’li yılların başlarından şarkılarla karşılaşacağınız oynatma listesi, tamamen algoritmanın yeteneğini ortaya koyuyor. Bazı oynatma listelerinde […]

The post Spotify için Zaman Kapsülü özelliği geldi! appeared first on ShiftDelete.net.

Devamını Oku...
 

Mikssa

Sanalyer Üyesi
#2
Dürüst olmak gerekirse, Spotify hakkında ne kadar çok şey bilirim, spotify müziğini aracıyla nasıl dönüştürebilirim. Tüm Spotify müziğinin Apple müziği gibi DRM korumalı olduğunu biliyoruz. Sınırsız bir şekilde tüm bu müziklerin keyfini çıkarmak istiyorsanız, DRM korumasını kaldırmak ve müziği DRM korumalı formattan sıfır kayıp kalitesinde birden fazla uyumlu formata dönüştürmek için Spotify Music Converter'ı kullanabilirsiniz. Dönüştürme işleminden sonra, bu müziğin herhangi bir cihazda özgürce keyfini çıkarması daha kolay olacaktır. Tuneskit'te detay fonksiyonlarını öğrenebilirsiniz. İyi şanslar.
 
#3
Spotify'ın bir diğer özelliği, kullanıcıların tüm müzik kitaplığına ücretsiz olarak erişebilmelerini ve çevrimiçi olarak müzik ve çalma listelerini dinlemelerini sağlamasıdır.
Ayrıca, Spotify dosyalarını MP3, FLAC, vb. Çevrimdışı olarak indirmek için iyi çalışan bir çok Spotify Playlist Converter vardır. Böylece Spotify ve bu Spotify çözümlerini, müzik eğlencesinin tadını rahatça ve ücretsiz olarak elde etmek için kullanabiliriz. Bununla tanışmak gerçekten şaşırtıcı.
 
Yukarı