• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Ryan Reynolds’tan Gelen İlginç Deadpool 3 Açıklaması

#1
Deadpool projelerinin iptali hakkında bazı söylentiler ortalıkta dolaşırken; bir yandan yüreklerimize su serpen, bir yandan da bizleri endişelendiren bir açıklama geldi. Açıklamayı yapan kişi, Deadpool‘un başrol oyuncusu Ryan Reynolds oldu. Bulunduğu söylemlerde Reynolds, Deadpool 3‘de göreceğimiz karakterin bazı değişimlere uğrayacağını bildirdi.

Karakter Farklı Bir Şekilde Ele Alınacak

Eğlence sektöründe, dünyanın en büyük medya şirketi olan Disney; 1923 yılında Los Angeles’ta kurulduğundan bu yana, sayısız başarılı işe imza attı. Disney’in hayatımıza kazandırdığı çok sayıda film ve animasyon serisi, şirketin kalbimizdeki yerini daimî kılmaya devam etti. Sözünü ettiğimiz başarılı film serilerinden birisi de, şüphesiz ki Deadpool.

Ünlü Marvel çizgi roman karakteri Deadpool‘dan uyarlanan ve X-Men film serisinin altıncı yapımı olan filmin başrol oyuncusu Ryan Reynolds; aslında serinin yakaladığı başarıda en önemli kişilerden birisi.Alıştığımız süper kahraman karakterlerinden daha farklı bir kişilik oluşturmayı başaran Ryan Reynolds; üçüncü filmin çıkıp çıkmayacağı hakkında söylentiler devam ederken, seyircileri sevindiren ve aynı zamanda onları düşündüren bir açıklamada bulundu.

Deadpool‘un tanıtımı için Çin’e giden ünlü oyuncu, burada Variety‘ye yaptığı açıklamada; Deadpool 3 için yaptıkları çalışmalara devam ettiklerini bildirdi.

Alıştığımız afacan tavırlı karakterin; yeni filmde daha farklı bir şekilde işleneceğini de sözlerine ekleyen Ryan Reynolds; yeni Deadpool filmi için heyecanlanan seyircilerin endişelenmesine sebep oldu.

Bu zamana kadar film sektöründe değişikliğe uğrayan pek çok karaktere şahit olduk. X-Men de karakter konusunda değişikliğe uğramış kahramanlar listesinin en başında gelebilir.

Yapılan onca değişikliğe ve verilen onca karara rağmen X-Men filmlerinin hâlâ severek izlendiğini düşünürsek, Deadpool‘un da değişime ayak uydurabileceği olasılığı yüksek. Fakat seyirci kitlesi bu değişimi ne şekilde değerlendirir, bilemiyoruz.The post Ryan Reynolds’tan Gelen İlginç Deadpool 3 Açıklaması appeared first on PC Hocası.

Devamını Oku...
 
Yukarı