• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Resident Evil 2 (2019) Steam’de Yayınlandı!

#1
Resident Evil serisinin yeni oyunu Resident Evil 2 (2019) sonunda Steam’e eklendi. Ancak fiyatı ilginç.

Capcom tarafından geliştirilen oyun aslında konsollarda biraz daha yaygın olarak oynanılıyordu. Resident Evil 2’nin çıkışı tabiki ilk önce konsollara oldu. PS4’lerde oldukça rağbet gören oyun 25 Ocak itibarı ile Steam mağazasına eklendi.

Korku, vahşet ve zombiyi konu alan oyun tüm oyuncuların dikkatlerini üzerine çekiyor. Tabi yüksek grafikleri ve kaliteli oyun mekaniğide oyuncuları cezbetmeye yetiyor. Zombi, korku ve vahşeti konu edinen oyun bence 2019’a damga vuracak.Gelelim fiyatına. PS4 için olan versiyonları internet üzerinde 220-320 TL arasında satılıyor. Hatta PS Store’da tam 316 TL gibi bir fiyata sahip. PC versiyonunun Steam’deki ilk fiyatı ise tam 399 TL. PS4 ile PC arasında bu denli bir fark olması oyuncuları üzüyor. Keza oyuncuların büyük çoğunluğunun PC kullandığını göz önünde bulundurduğumuzda bu durum biraz can sıkıcı geliyor.

Oyunu incelemek ve Steam’de satın almak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Umarım oyunun fiyatı güzel bir indirime girer. Yoksa bu fiyatlara satın almak biraz sıkıntı olacak.

The post Resident Evil 2 (2019) Steam’de Yayınlandı! appeared first on PC Hocası.

Devamını Oku...
 
Yukarı