• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Overwatch Yeni Başlayanlara Kahraman Tavsiyeleri

Abdullah

abdullahbozdag.com
Yetkili Kişi
#1
Merhaba arkadaşlar daha önce yazmış olduğum Overwatch Beta Rehberi ile birkaç bilgi yazmıştım şimdi ise yeni başlayanlar için bir kaç kahraman tavsiyesi vereceğim..

Daha öncede bahsettiğim gibi oyunda 21 farklı karakter ve üç farklı oyun modu var. Bu karakterler, oyun modları ise elbette ki birbirlerinden farklı özelliklere sahip durumda. Kesinlikle karakterlerin tümü oyuna yeni başlayan ve hiç bir bilgisi olmayan oyunculara hitap edecek türden değil, bu karakterler üzerinde ustalaşmanın zamana ve sizin yeteneğinize bakıyor demek yanlış olmayacaktır.

Şimdi sizler için tavsiye ettiğim bir kaç kahraman ;

Soldier 76
Hız olarak ve kullandığı silahları ile verdiği hasarlar bakımından oyuna daha adapte olmanız için ideal bir kahramandır..

Bastion
Basit fakat birazda dengesiz diyebileceğimiz bir kahramandır. Bastion'ın sahip olduğu taret kesinlikle onu bir ölüm makinasına çeviriyor ve bu sayede de yine oyuna yeni başlayan oyuncular için ideal bir kahraman ortaya çıkmış oluyor.

Reinhardt
Oyunun ilerleyişini ve maçın kaderini ciddi anlamda etkileyebilen bu kahraman, kesinlikle oynaması oldukça eğlenceli ve oyuncuyu tatmin eden karakterlerden bir diğeri diye düşünüyorum. Özellikle sahip olduğu kalkanı kullanırken hareket edebilen Reinhardt, sadece kendisini değil takım arkadaşlarını da oldukça kolay ve başarılı bir şekilde koruyabilen bir kahraman.

Mercy
Her ne kadar bir zorunluluk olmasa da kesinlikle her takımın bir tane Support sınıfı karaktere ihtiyacı var. İşte bu ihtiyacı da en kolay şekilde Mercy karşılayabiliyor. Elinde bulunan Cadeceus Staff isimli asa ile birlikte takım arkadaşlarının canını yenilerken, onlara gerek can ve gerekse hasar bakımından da çeşitli yükseltmeler sunuyor.

Pharah
Pharah'ın sahip olduğu roket atar ile tek bir hedefe yüksek hasar verebilirsiniz, lakin bu silahı tek bir hedef yerine bir arada duran düşmanlara uygulamanız takımınızın açısından çok daha büyük işlere yarayacaktır.

Roadhog
Roadhog ile oynarken yapmanız gereken şey oldukça basit, Chain Hook isimli yeteneğinizi kullanarak bir düşmanı hedefleyin ve onu takım arkadaşlarının yanından kendi takımınızın arasına alın…

McCree
Yapmanız gereken yine aslında basit sayılabilir, flaş bombanızı kullanarak rakibinizi sersemletin, ardından yeteneğinizi kullanarak onun yanına hızlıca sokulun ve farenizin sağ tuşuna tıklayarak altı merminizi birden rakibinizin üzerine boşaltın…


Sizlere şimdilik bu kadar kahraman tavsiye edebilirim ilerleyen zamanlarda daha detaylı bilgilere değineceğiz
 
Yukarı