• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Organize İşler Sazan Sarmalı vizyona giriyor!

#1
İlk filmi 2005 yılında vizyona giren ve büyük ses getiren Organize İşler devam filmiyle nihayet karşımıza çıkıyor. Peki yaşanan tartışmalar sonucunda ertelenen Organize İşler Sazan Sarmalı vizyona ne zaman girecek? İşte cevabı!
Merakla beklenen filmlerde “mısır” kavgası yaşanıyor!

Organize İşler Sazan Sarmalı ne zaman vizyona girecek?

Yılmaz Erdoğan tarafından yazılıp yönetilen, oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler gibi usta oyunların yer aldığı Organize İşler Sazan Sarmalı yayıncı ve yapımcılar arasında yaşanan gerilim sonrasında vizyona girememişti.
Yapılan açıklama ile ileri bir tarihe ertelendiği duyurulan filmin vizyona tarihi nihayet belli oldu. Hükümetinde yardımıyla yayıncı ve yapımcı arasındaki sorunların çözülmesiyle birlikte Organize işler Sazan Sarmalı 1 Şubat tarihinde vizyona girecek. Ayrıca yaşanan sorunlar nedeniyle filmlerini vizyondan çeken isimler arasında Cem Yılmaz'ın Karakomik Filmler filmi, Mahsun Kırmızıgül'un Mucize 2 filmi, Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik 6 filmi bulunuyordu. Organize İşler'ın yeni filminin vizyona girmesiyle birlikte yakında diğer filmlerinde yayınlanması bekleniyor.
Organize İşler'in yeni filminde neler anlatılıyor?

Organize İşler 2, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. Asım Noyan yıllarca söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur.
The post Organize İşler Sazan Sarmalı vizyona giriyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Devamını Oku...
 
Yukarı