• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

OnePlus 6T batarya sorunlarıyla gündemde!

#1
OnePlus, geçtiğimiz aylarda yeni modeli '6T'i tanıtmış ve satışa sunmuştu. Genel ölçekte kullanıcıları tarafından fiyat / performans olarak görülen markanın bu modeli de, satışlarda iyi rakamlar yakaladı. OnePlus 6T kullanıcıları son zamanda aşırı ısınma ve bataryanın çok hızlı bitmesinden dolayı, bazı yerlerde seslerini duyurmaya çalışıyor. OnePlus 6T batarya sorunlarıyla gündemde!
Merakla beklenen OnePlus 7 görüntülendi!

OnePlus 6T batarya problemi can sıkıyor!

Bazı 6T kullanıcıları, son zamanlarda şikayetlerini Reddit'te dile getiriyor. Kullanıcılardan bazıları, son iki gün içerisinde bataryalarının ömürlerinde yarı yarıya bir düşme yaşadığını belirtiyor. Bununla birlikte cihazlarında aşırı ısınma sorunu yaşayan kullanıcıların yoğunluğu da gözlerden kaçmıyor. OnePlus 6T, yaklaşık 3,700 mAh bataryaya sahip. Bu, OnePlus modellerinde kullanılan en büyük batarya kapasitesi.
Kullanıcılar bu sorunun üstesinden gelebilmek için arkada çalışan uygulamaları kısıtlamak, önbelleği temizlemek ve cihazı son sürüme güncellemek gibi bazı şeyleri denemiş. Ancak bu sorunun çözümü için hiçbiri yeterli olmamış. Şimdilik belirtilene göre bu sorunları ortadan kaldırmanın tek yolu, cihazı fabrika ayarlarına döndürmek. Eğer verilerinizi kaybetmek istemiyorsanız, OnePlus'ın yeni bir güncelleme yayınlamasını da bekleyebilirsiniz. OnePlus 6T, çift arka kamera kurulumuna ve ekrandan parmak izi okuyucusuna sahip. Üst segment performans sunan cihaz, gücünü Snapdragon 845 modelinden alıyor. 6 ve 8 GB RAM kapasitesine sahip model, amiral segment modeller arasında dikkat çekmeyi başardı.
The post OnePlus 6T batarya sorunlarıyla gündemde! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Devamını Oku...
 
Yukarı