• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Mastercard'ın proje duyurusunu Edis, otobüste yaptı!

#1
Techinside'da yayınlanan habere göre, "Toplu Ulaşımda Temassız Mastercard" uygulamasının duyurusunu oldukça ses getirecek bir video ile Edis gerçekleştirdi. Trafiğe açık alanda, hareket halindeki bir otobüste canlı bir şekilde çekilen klip, bu yönde dünyada ilk olma özelliğini taşıyor.
Otobüste şarkı söyleyen Edis ile özel röportaj!

Mastercard ile "Paha Biçilemez" bir dönem, otobüste Edis ile başlıyor!

Mastercard'ın projesi ile artık şehir içi yolculuklarda ödemelerinizi, temassız özelliği bulunan Mastercard banka ve kredi kartları ile yapabileceksiniz. Bu yeni uygulamanın duyurusu için marka, Edis ile bir araya geldi. Proje için "Paha Biçilemez Bir Şey Başlat" isimli şarkısını yapıldı ve bu şarkının klibi, hareket halindeki bir otobüste yolcular ile birlikte çekildi. Proje için stüdyoya giren Edis, hit olmaya aday bir yolculuk şarkısı ortaya çıkardı. Onur Özdemir’in aranjörlüğünü yaptığı şarkının adı, Mastercard’ın global söylemi olan “Paha Biçilemez Bir Şey Başlat” olurken, içerikte de bolca yolculuk göndermesi yapıldı. Hareket halindeki bir otobüsün içinde geçen ve tamamen şarkının gidişatına, akışına göre kurgulanan ayrıca canlı deneyim ile çekilen klip alışılmışın oldukça dışında. Otobüs, toplamda 21 yere gizlenmiş led ışıklar ile adeta bir video klip setine dönüştürülmüş. Olacaklardan haberdar olmayan yolcular, Edis'in otobüse binmesi ile şaşkınlık yaşıyorlar.
Hazırlıklar haftalarca sürdü!

Dansçılar, belediye otobüsü gibi dar bir alandaki dans koreografilerini gerçekleştirebilmek için günlerce çalıştılar. Klipte bulunacak olan sahneler önceden kurgulandı. Şarkı süresine denk olacak bir güzergâh bulundu ve otobüsün gitmesi gereken hız hesaplandı. Şarkı sözlerinin bazıları yolcuların görebileceği boyutta billboard'lara yazılırken iç ekranlar karaoke ekranı olacak kullanıldı.
The post Mastercard'ın proje duyurusunu Edis, otobüste yaptı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Devamını Oku...
 
Yukarı