• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

LG G8 ThinQ Render görüntüleri sızdırıldı!

#1
LG bu sene tanıtacağı G8 ThinQ modelinin üzerinde sessiz sedasız çalışmalar yürütüyor. Markanın gizlediği teknik detaylar konusunda halen çok az bilgi olsa da, tasarımsal detaylar konusunda bazı sızdırmalar söz konusu. OnLeaks'in sızdırdığı görüntüler, yetkililer tarafından 'alakasız' olarak yorumlanmıştı. XDA geliştiricilerininin yayınladığı LG G8 ThinQ Render görüntüleri de OnLeaks'i doğrular nitelikte.
LG G8 özellikler ve tasarımı ortaya çıktı!

Karşınızda LG G8 ThinQ Render görüntüleri!

XDA tarafından yayınlanan Render görüntülerinde, cihaz net ve açık bir şekilde gözükmekte. Çift arka kameraya sahip cihazın yanında bir LED flaş bulunuyor. Kameranın hemen altına ise parmak izi okuyucusu konumlandırılmış durumda. Bu da bizlere, LG'nin ekran içinde parmak izi okuyucusu furyasına katılmadığını gösteriyor. Cihaz ayrıca kavisli kenarlara sahip.
Cihazın ön tarafına baktığmızda ise çentikli bir ekran yapısını görüyoruz. Kenarlarda ince çerçeveler mevcut. Güç ve ses tuşları da modelin yan taraflarına konumlandırılmış şekilde. LG G8'de arka kamera, diğer modellerin aksine yatay olarak konumlandırılmış. Bir kamera ve iki sensör taşıyan çentik, muhtemelen yüz tanıma kilidi teknolojisi ile gelecek. Yine de en başta belirttiğimiz gibi, benzer görüntüleri yayınlayan OnLeaks'ın görüntüleri, yetkililer tarafından reddedildi. Bu da, başka bir cihazın sızdırılmış olabileceği anlamına geliyor. LG'nin yeni modellerini tanıtacağı etkinliğin Şubat ayı içinde yapılması bekleniyor.
The post LG G8 ThinQ Render görüntüleri sızdırıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Devamını Oku...
 
Yukarı