• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

LG G5 Kullanan Kullanıcıların Yorumları

Abdullah

abdullahbozdag.com
Yetkili Kişi
LG Markası gün geçtikçe kendi teknolojisini geliştirmeye devam ediyor son olarak çıkarmış olduğu G5 yorumlarını sizler için bir araya getirdik.
LG G5 bugün yani 02.08.2016 tarihinde yapılan etkinlikle kullanıcıların karşısına çıktı. Telefon bir çok tahminleri aşarak yepyeni bir arayüzle geri döndü. Tabii kullanıcılar buna ne dedi? Arkasının değişmesi, yeni özelliğin gelmesi neleri değiştirdi, işte birbirinden özel yorumlarla sizlerle.

LG G5 Hakkında Kullanıcı Yorumları
  • Batarya çok küçük bu olmadı işte.
  • Lg G5'i batarya konusunda hiç begenmedim. 1 günü götürecegini sanmıyorum.
  • Bence lg nin eski hali daha güzeldi
  • anasının a*da ceviz kirdigimin çocukları niye hala lg g3 e güncelleme getirmediler a** ( :D )
  • LG 3.000 Mah batarya ile pil sorunu yaşıyordu 2.800 Mah hiç olmamış.
  • Batarya ilginc. Ama 3.000 g3 te yetmiyordu. 2.800 olmamis sanki. Kamera olayı fevkalade. Oval tasarım fena değil. Ilk Samsung'da gördük sanırım bunu. Ses açma tuşu yana alınması biraz Samsung işi olmus.
  • Sevmedim standart olmayam seyler malesef tutmuyor pek heryeri farkli olmus herkesin zevki baskadir tabikide
  • Bataryanin cikmasi 10 numara olmus sirf bunun icin bile alinir
  • LG görünüş bakımından sağlam işler çıkartıyor
  • LG bozdu işi ya.
  • G4 le tasarımı kabalığa götürmüştü bu sefer çirkinliğe götürmüş. snapdragon 820 de eğer 810 gibi işlemci olcaksa içtende çöker telefon oh mis. G serisini bitirmeli artık Lg
  • Bir tek eksi yanları tasarım ön yüz olarak g3e benzemiş. Tamam arka metal ama 2800 mah batarya nedir lg? Yani yandaki tuş nedir Lg "G" gerisi gitmiş başka bi seri gelmiş gibi. Arkadaki parmak okuyucu ve kamera olmamış. Yani g4 kullanıcısı olarak ben kötü demiyorum ama arka tasarım kötü.
  • Kesinlikle tasarımdan kaybediyor. Kameranın hafif dışa doğru olması samsung ta beğenilmemişti fakat g5 olumsuz yorumlara rağmen bunu kullanmış ayrıca bataryanın gövdeden ayrılması yani parçalı bir yapı tutmaz gibi. Tabi iç donanıma lafım yok bir de ne kadar başlar da tutmaz denilen kamera altı tuşlar beğenilmese de zamanla çok beğenildi(gerçekten kullanışlı) fakat lg g5 ile yavaş yavaş g serisini bitiriyor gördüğüm kadarıyla özgünlük iyi fakat bir yere kadar. Life's Good.
  • Tasarim olarak berbat kesinlikle diger gG modellerine gore özgun bir tasarim vermeliydi telefone G3 tasarimi ile kullanicilarin dikkatini ceken Lg g5 artik kaybetmistir....
  • Bu ne ya g serisiyle alakasi yok one bicim tip cirkinlikte master yapti LG,LG en cok sevilen serilerden birini yapti ancak bunuda maffetti sonunda tipine bak
  • Bence LG G5in de arkada tuşlarının olması lazımdı g6da değişmeliydi tasarım
  • Kesinlikle tasarim olarak cok kotu yapilmis tasarim konusunda lg nin samsung dan ders çıkarması gerek
  • onanimi cok iyi tasarimi kisisel olarak cok begenmedim şuanlik .batarya konusunda 2800 mah gercekten dusuk ama onuda lg nin haberde tanittigi zimbirtisini alarak 4000 mah yapilabilir sonuc olarak kullanilabilir

Yukarı