• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

iPhone XS Max ile çekilen Türkiye'nin ilk klibi yayınlandı!

#1
Ezgi Yelen'in "Yalnız Kadınlarım" isimli parçasına çekilen klip 1 Şubat tarihine kadar Apple Music'te yayınlanacak. Bu klip Türkiye'nin ilk iPhone XS Max kullanılarak çekilen video klibi olma özelliğini taşıyor. Görkem Tekdal ve Çağla Çağlar yönetmenliğinde çekilen “Yalnız Kadınlarım” klibinde, Ezgi Yelen'in farklı tarzlara sahip yedi arkadaşı da kamera karşına geçti. Yeni nesil mobil kamera teknolojilerini kullanarak çekilen klip, bağımsız olarak başlattığı bu yeni yolculukta, müzik piyasasında kendi emekleri ile var olmaya çalışan söz yazarı, besteci ve müzisyen bir kadının izlerini müzik severler ile paylaşıyor.
iPhone XS Max Uzun Kullanım Testi!

Klip iPhone XS Max kullanılarak çekildi!

Çekimler Kilyos ve Kadıköy'de yapıldı. Çekimler için sadece iki adet led ışık, ıPhone XS Max ve Filmic Pro uygulaması kullanıldı.
Çağlar Çağlar ise, “iPhone XS Max’i tercih etmemizin en büyük nedeni düşük prodüksiyonla kaliteli bir iş çıkarabileceğimizi göstermekti. Makinelerle kıyaslandığında bir telefonun verebileceği en yüksek çözünürlüğü, kaliteyi ve ışığı elde ettik." dedi. Düzenlemesini Arel Koray Nalbant'ın yaptığı çalışma, Indie Pop'un tınılarına ve 90'lar rock şarkılarının tadına sahip. Ezgi Yelen'in akustik gitar çaldığı şarkıya, Babajım Istanbul Studios'da gerçekleşen kayıtlarında Dünyacan Yılmaz ve Ozan Doğan Ariz enstrümanlarıyla katkıda bulundu. Ezgi Yelen'in dileği, kadınların yetenek ve gücünden ilham alınarak yazılan "Yalnız Kadınlarım" şarkısının, kendi başına ayakta durmaya çalışan tüm kadınlara ilham vermesi.
The post iPhone XS Max ile çekilen Türkiye'nin ilk klibi yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Devamını Oku...
 
Yukarı