• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Huawei, Yakın Zamanda 5G Destekli Katlanabilir Telefon Tanıtacak!

#1
Barselona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresinde Huawei, 5G destekli katlanabilir telefon tanıtacağını duyurdu.

İleriki zamanlarda hayatımıza girecek olan 5G teknolojisinin altyapısına birçok firma şimdiden yatırımlar yapıyor. Bu firmalar arasında bulunan Huawei, 5G altyapısını güçlendirmek için çalışmalar da yapıyor. Mobil Dünya Kongresinde tanıtacağı telefon ise 5G destekli olacak. Huawei 5G altyapısına yatırım yaparken 5G destekli cihazlar üzerinde de çalışıyor.

Huawei bir süredir katlanabilir telefonlar üzerinde çalışmalar yapıyordu. Samsung biraz daha erken davranım katlanabilir telefonun nasıl olacağı hakkında bilgi verip göstermişti.Huawei’nin katlanabilir telefonun ne zaman çıkacağı Huawei CEO’sunun yaptığı açıklama ile birlikte belli olmuş oldu.Huawei’nin Mobil Dünya Kongresinde Tanıtacağı Katlanabilir Telefonun Özellikleri

Huawei’nin Barselona’da tanıtacağı telefonun içerisinde yonga seti olarak 7 nm mimarisinde üretilmiş olan Kirin 980 kullanılacak. Bu telefonun içersinde 5G modem olarak Balong 5000 bulunacak. Huawei CEO’su Richard Yu, katlanabilir telefon hakkında fazla bilgi paylaşmadı. Bu yüzden bu cihaz hakkında fazla bilgiye sahip değiliz.

Huawei tarafından üretilen katlanabilir telefon hakkında daha fazla bilgi ise Barselona’da 25 Şubat’da başlayacak olan Mobil Dünya kongresinde paylaşılacak. Samsung katlanabilir telefonunu düzenlediği lansmanda fazla göstermemişti. Huawei bu katlanabilir cihazı nasıl göstereceği ise şimdilik bilinmiyor.

Sizce Huawei tarafından tanıtılacak olan katlanabilir telefonun diğer özellikleri nasıl olacak? Yorumlarda belirtin.

The post Huawei, Yakın Zamanda 5G Destekli Katlanabilir Telefon Tanıtacak! appeared first on PC Hocası.

Devamını Oku...
 
Yukarı