• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Gihosoft iPhone Data Recovery Free

#1
Gihosoft iPhone Data Recovery Free, iOS işletim sistemi kullanan cihazlarınızda sildiğiniz ya da yanlışlıkla ortadan kaybolan dosyalarınızı geri alabilmek adına kullanabileceğiniz bir tür ücretsiz iPhone dosya kurtarma programıdır.

Devamını Oku...
 

Mikssa

Sanalyer Üyesi
#2
Bana göre, en iyi iPhone veri kurtarma, iPhone Veri Kurtarma Mac. İnternette, iPhone X, iPhone 8, iPad, iPod, vb. Kaybolan veya silinen verileri kurtarmanıza yardımcı olacak bir iphone veri kurtarma yazılımı almak için arama yaptıysanız, bizim için çok fazla seçenek olduğunu biliyor olabilirsiniz. Sorun, hangisini seçmek. Kayıp verileri yerel yedekleme dosyasından kurtarmak istiyorsanız, bu program bu işlemi en hızlı şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Tuneskit üzerindeki detay fonksiyonlarını öğrenmek. Kendi ihtiyaçlarınızla deneyebilirsiniz.
 

Yilia

Sanalyer Üyesi
#3
Ayrıca bir araç kullanarak iPhone, iPad veya iPod touch'dan Safari yer imleri, resimler, videolar, kişiler, notlar, hatırlatıcılar, çağrı geçmişi, sesli notlar vb. Gibi silinmiş veya kaybolan verilerinizi alabilirsiniz. Joyoshare iPhone Data Recovery ihtiyacınız olanı bulmak için iyi yapabilir.
 
Yukarı