• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

En gerçekçi iPhone 11 konsepti yayınlandı!

#1
Apple'ın Eylül ayında tanıtacağı 2019 iPhone modelleri ile ilgili yepyeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bugün yaşanan gelişmeye göreyse, merakla beklenen iPhone 11'in en gerçekçi konsept videosu yayınladı.
iPhone XI özellikleri ve fiyatı hakkında her şey!

En gerçekçi iPhone 11 konsepti yayınlandı!

2019 iPhone modellerinin tanıtılmasına her ne kadar 8 ay gibi bir süre olsa da, yeni iPhone modelleri ile ilgili her geçen gün heyecan verici detaylar gün yüzüne çıkartılmaya devam ediyor. Hatırlarsanız, daha önceden paylaşılan iPhone 11 tasarımları ile birlikte, bizleri Mate 20 modellerinden aşina olduğumuz kare şekilde konumlandırılmış üçlü ana kamera kurulumu karşılamıştı. Söz konusu bu tasarım ise birçok teknoloji hayranı tarafından oldukça eleştirilmişti. Fakat, bugün yayınlanan iPhone 11 konsept videosunda bizleri şu zamana kadar paylaşılan tasarımlara kıyasla oldukça şık ve modern bir tasarım anlayışı karşılıyor. ConceptsiPhone tarafından hazırlanan iPhone XI tanıtım videosunda, yer alan modelin dikey şekilde konumlandırılmış üçlü arka kamera kurulumuna ev sahipliği yaptığını görmekteyiz. Bunun haricinde ise, ekrana entegre parmak izi tarayıcısı gibi özellikleri de sahip olan iPhone modeli daha önceki modellerde olduğu gibi bizleri yeniden çentikli ekran tasarımı karşılıyor. Hemen aşağıdan söz konusu konsept videosunu izleyebilirsiniz. Peki siz, yeni iPhone modelleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yeni iPhone modelleri ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.
The post En gerçekçi iPhone 11 konsepti yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Devamını Oku...
 
Yukarı