• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Yardım Bilgisayarım açılmıyor lütfen yardımcı olun

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

ngomaichi

Sanalyer Üyesi
#1
Çoğu insan gibi ben de crackli Windows 7 Ultimate kullanıyorum bayağı eskilerden kalma bir bilgisayarım var. Hatta şöyle diyeyim 2007de alınmış diye biliyorum kasanın içinde Technopc Extreme 2010 yazıyor sonradan RAM takviyesi yapılmış. Her neyse gelelim benim sorunuma ben bu bilgisayarla yine işim olduğu için işlem yapıyordum, yeni hafıza kartı almıştım eskisindeki verileri falan aktarıyordum bilgisayar kasmalar yaptı ben de reset düğmesine bastım o günden beri açılmıyor bilgisayar. Açma düğmesine basıyorum, 2 seçenek geliyor Başlangıç onarma (önerilir) ve Windowsu normal olaral başlat seçenekleri. Seçiyorum ilkini onarma penceresi açılıyor kendi çapında onarma yapıyor falan 30 saniye içerisinde yeniden başlatılacaktır diyor ben direk tamama basıyorum açılıyor yine açılıştaki 2 seçenek bu sefer normal başlatmayı seçiyorum normal açılış animasyonu yükleniyor siyah ekran ve resetle son buluyor. Elimde format cdsi var onu takıyorum cdyi boot ediyorum bendekş cdde 32 bit 64 bit seçenekleri var ikisine de basınca uzun süre cdromdan ses geliyor ve bu sefer kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı hata mesajı alıyorum ve tekrar resetleniyor. Dediğim gibi uzun süredir bu sorunla cebelleşiyorum lütfen yardım edin en minik detayına kadar yazdım yaklaşık 1 aydır bu durumdayım maddi durumum şu an kötü olduğu için bilgisayarcıya da veremiyorum masraf çıkartamıyorum ki zaten bilgisayarım eski ve kötü bir bilgisayar düzelirse yine işimi görecektir lütfen yardımcı olun okuyanlara ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

--------------------------------------------------------------------------------------
Rahatlayın : http://bestringtones.mobi/samsung-ringtones | http://bestringtones.mobi/sms-message-tones | http://bestringtones.mobi/zedge-ringtones
 
Son düzenleme:
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı