• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Apple, iOS 12.2'de yeni hizmetini sunacak!

#1
Apple’ın bir haber aboneliği hizmeti başlatma planı hakkında uzun süredir söylentiler vardı. Şirketin bir ay önce dijital dergi hizmeti Texture’ı satın almasından sonra iOS 12.2 beta sürümünde detaylar ortaya çıktı!
En popüler iPhone diğer modelleri ezdi geçti!

Apple News Magazines iOS 12.2 beta sürümü ile sunulacak!

Geçtiğimiz Perşembe günü yayınlanan en son iOS 12.2 beta sürümü, bu söylentileri Apple'ın dergi aboneliği uygulaması için açılış sayfasının bir önizlemesiyle doğruladı. Açılış sayfası ayrıca servisin Shape, Vogue ve Bon Appétit dahil olmak üzere birçok çeşitli yayıncıdan içerik sağlayacağını gösteriyor. Dergi abonelik hizmeti "Apple News Magazines" olarak isimlendirilecek ve tıpkı Apple Music gibi, kullanıcının iTunes Store hesabı ile ilişkilendirilecektir.
Bununla birlikte betada, bunun Apple’ın Apple Music, TV şovları ve dergiler içerecek bir all-in-one medya aboneliği hazırlama planının bir parçası olduğunu gösteren birçok abonelik paketi bulunuyor. Ücretlendirme konusunda herhangi bir bilgi olmamakla birlikte, kullanıcıların bu hizmeti kullanıp, kullanmayacağı konusunda büyük soru işaretleri var. Bu uygulamanın detayları konusunda henüz net bilgiler yok fakat hizmetin Mart ayında yeni iOS 12.2 sürümü ile kullanıcılara sunulması bekleniyor. Peki, uygun bir ücretlendirme talep edilirse bu hizmeti kullanır mısınız?
The post Apple, iOS 12.2'de yeni hizmetini sunacak! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Devamını Oku...
 
Yukarı