• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Android Açılış Şifresi Bulmak

Abdullah

abdullahbozdag.com
Yetkili Kişi
#1
Android Açılış Şifresi Bulmak,Hayatımızda birçok şifreler yer alır. İnsanların kullandıkları şifreler hayatini değiştirebilir. Birçok insan kullandıkları şifreleri unutur ve ne yapacaklarını bilemezler.
Android Açılış Şifresi Bulmak

Hayatımızda birçok şifreler yer alır. İnsanların kullandıkları şifreler hayatini değiştirebilir. Birçok insan kullandıkları şifreleri unutur ve ne yapacaklarını bilemezler. Android telefonlarınızın şifresini unuttuysanız bunun çözümü çok kolaydır endişelenmenize gerek yok. Şifrenizi unuttuysanız 5 veya daha fazla denemenizde Android cihazınıza bağlanamıyorsanız alt kısımda şifremi unuttum butonuna tıklayınız. Sizin karşınıza kullanıcı adı ve şifre isteyip şifrenizi sıfırlamanızı sağlayacaktır. Orada istediği kullanıcı adi yerine telefonda kullandığınız Gmail hesabini girmeniz gerekecektir. Eğer Gmail şifrenizi de bilmiyorsanız Android telefonunuza root atmanız gerekecektir.

Android Açılış Şifresi Bulmak
Ama unutmayın bu işlem telefonunuzdaki uygulamaların silinmesine yol açacaktır. Root atmak işlemine telefonunuzu kapatarak başlayabilirsiniz. Telefon tamamen kapandığında Power (güç açma tuşuna) basili tutup ses kısma tuşuna basılı tutunuz. Ekran açılana kadar basili tutun ekran açıldığında elinizi çekiniz. Gelen ekranda 5 tane şık açılacaktır. Sakin başka yerlere girmeyin çünkü telefonunuzun ayarları bozulabilir. Gelen ekranda root system (3. şıkkı) işaretleyin power (güç tuşuyla) işaretleyebilirsiniz.

Ekran dokunmatiği çalışmaz. (+) (-) tuşlarıyla aşağı yukarı hareket ettirilir. Gelen ekranda alt alta no işaretleri olacak. Gelen sayfada yes işaretine tıklayınız. Bu işlemi uyguladıktan sonra hiçbir şeye basmayın ve telefon 3-4 dakika sonra kendini yeniden başlatacaktır. Telefonunuz açıldığında telefonunuz ilk aldığınız halde olacaktır. Telefonunuzun şifresi olmayacaktır. Telefonunuz kullanılacak hale gelecektir. Bu işlemi her şifreyi unuttuğunuzda tekrarlayabilirsiniz. Bir dahaki şifrenizi kimsenin bulamayacağı ve unutmayacağınız şifre katınız.
 
Yukarı