• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Ace Combat 7: Skies Unknown Sistem Gereksinimleri

fyurdakul

dogrumanset.com
#1
Ace Combat 7: Skies Unknown için PC Sistem Gereksinimleri açıklandı. Ace Combat 7: Skies Unknown sistem ihtiyaçları muhtemelen oldukça zorlu olacak. Ace Combat 7, umarım iyi bir performans anlamına gelmesi beklenen Unreal Engine 4’te üretilmiştir, ancak hızlı tempolu hava muharebesi, durağan bir kare hızı anlamına gelecektir. İdeal şekilde, saniyede 60 kare hızında Ace Combat 7‘yi oynamak isteyeceksiniz.Ace Combat 7 Serisi Bangai Namco Entertaiment isimli imalatçı tarafınca PS 4, Xbox One ve PC için üretilen ve yakında yayına çıkacak bir cenk similatörü oyunudur. Tek ve Multiplayer oyun modu bulunan oyun Ace Combat altı’nın devamıdır.

Ace Combat 7 Konusu
Ace Combat 7: Skies Unknown, Namco Bandai’den uzun süreden beri çalışan Ace Combat hava itfaiyecilik serisinin son oyunu. Fotogerçekçi görseller, yeni kuşak hava muharebesini sunmak için bir takım uygar cenk jeti ile birleşiyor. Yani oldukca daha realist harp uçaklarını size sunuyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Core i3-560 üç.3GHz veya AMD Phenom II X4 805
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 750 Ti yahut AMD Radeon R7 360X
Ram: 4 GB
Gereken Boş Alan: 40 GB
Direct X: DX 11
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri 64 bit
İdeal Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Core i5-4670K 3.4GHz ya da AMD FX-8370
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 yahut AMD Radeon RX 580 8GB
Ram: 8 GB
Gereken Boş Alan: 40 GB
Direct X: DX 11
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü 64 bit
 

Dosyalar

Yukarı