Apple Watch Series 4, Amazon'da Ve Her Zamankinden Daha Ucuz
Apple Watch Series 4, Amazon'da Ve Her Zamankinden Daha Ucuz
Hem 40 mm hem de 44 mm boyutlarında indirim yapılıyor.

1003564_cover_rect

 

Apple Watch 4 Serisi şu anda Amazon ve Best Buy'da 349 dolar. Bu, 40 mm saat yüzüne ve GPS özelliğine sahip olan giyilebilir normal fiyatından 50 $ daha az. Daha büyük 44mm modeli istiyorsanız, 379 $ 'dır, normal fiyatından 50 $ daha ucuzdur.

Her iki satıcı da, bu smartwatch'ı uzay grisi, gümüş veya altın alüminyum gibi çeşitli stillerde sunmaktadır.

Apple Watch Series 3, 199 $ civarında düzenli olarak satılmaktadır, ancak Series 4'ün sizin için daha iyi bir seçenek haline getirebilecek bazı iyileştirmeleri ve yeni özellikleri vardır. Mesaj atma, arama ve bir antrenman sırasını sıralamak gibi gündelik işleri yönetmek daha hızlıdır. 40mm Series 4'teki ekran daha büyük ve kıyaslandığında daha kenardan kenara bir görünüme sahip.

 

5602

 

Diğer bazı değişiklikler geleneksel özelliklere sahip değildir. Akselerometresi ve jiroskopu ani bir düşüşü tespit edebilir ve bu ayar bir kez yapılandırıldığında, Watch acil durum müdahalesini uyarabilir. Ayrıca FDA tarafından onaylanmış iki uygulamaya sahiptir: biri düzensiz bir kalp atış hızını tespit etmek için diğeri Watch'a yerleştirilen elektrotları kullanarak bir elektrokardiyogram (EKG) almak için. Her iki uygulama da FDA tarafından onaylanmıştır.

 

maxresdefault

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları